Povezane vesti

“Zašto bi Kokeza otišao, sve je uradio, obećao i premije”

“Zašto bi Kokeza otišao, sve je uradio, obećao i premije”

Nova 29.11.2020
Aleksandar Katai, fudbaler Crvene zvezde, ne može da prežali što se Srbija ponovo nije kvalifikovala na Evropsko prventvo, ali misli da novi udarac za srpski fudbal ne bi trebalo da se shvati tragično. “Ostaje gorak ukus zbog velike prilike koju smo… »
Katai: Zašto bi Kokeza odlazio iz FSS-a?

Katai: Zašto bi Kokeza odlazio iz FSS-a?

Sportski žurnal 29.11.2020
Reprezentativac Srbije rekao je i da je važnost meča protiv Škotske u finalu baraža uticao na igru tima. Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai rekao je da je ostao veliki žal što se reprezentacija Srbije nije plasirala na EURO. - Ostaje i dalje… »
„Zašto bi Kokeza otišao? Nije problem u njemu“

„Zašto bi Kokeza otišao? Nije problem u njemu“

Vesti online 29.11.2020
Srpski fudbaler Aleksandar Katai komentarisao je nedavni neuspeh naše reprezentacije u baražu za Evropsko prvenstvo. „Orlove“ je posle penala zaustavila Škotska u Beogradu, a član nacionalne selekcije bio je upravo i Katai. Mnogo prašine je… »
"Orlovi" su još u šoku zbog poraza od škotske: Aleksandar Katai: Uopšte ne mislim tako, pa nisu oni mogli i da igraju…

"Orlovi" su još u šoku zbog poraza od škotske: Aleksandar Katai: Uopšte ne mislim tako, pa nisu oni mogli i da igraju…

Sportal blic 29.11.2020
“Mnogo mi je žao što se nismo plasirali na Evropsko prvenstvo, okrećemo se kvalifikacijama za Mundijal, nema nam druge. Uopšte ne mislim da je odgovornost na ljudima koji vode Savez”, kaže , srpski reprezentativac i lucidni fudbaler Ctrvene… »
"Nije Kokeza mogao da igra, obećao nam čak i premije"

"Nije Kokeza mogao da igra, obećao nam čak i premije"

Sportske.net 29.11.2020
Fudbaler Crvene zvezde smatra da predsednik FSS nije odgovoran za neuspeh protiv Škotske. Nakon što reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira na Evropsko prvenstvo naredne godine, usledile su brojne kritike čelnim ljudima Fudbalskog saveza… »
Katai: Kokeza je uradio sve što je mogao, obećao je čak i premije

Katai: Kokeza je uradio sve što je mogao, obećao je čak i premije

Mozzart sport 29.11.2020
„Nije mogao još i da igra“, ističe Zvezdin reprezentativac. Sve je duža lista igrača, bivših i sadašnjih, koji dižu glas u odbranu Fudbalskog saveza Srbije i predsednika Slaviše Kokeze uoči predstojeće Skupštine. Tvrde igrači da su Kokeza… »

Vesti dana »