Povezane vesti

Basista Riblje čorbe Miša Aleksić preminuo od korone

Basista Riblje čorbe Miša Aleksić preminuo od korone

Radio 021 29.11.2020
Basista "Riblje čorbe" Miroslav Miša Aleksić preminuo je u 67. godini. On je od 13. novembra bio na lečenju od kovida-19 u KBC "Bežanijska kosa". Stanje mu se nedavno pogoršalo i bio je priključen na respirator. Karijeru je započeo 1970. godine u… »
Preminuo Miša Aleksić, gitarista "Riblje čorbe"

Preminuo Miša Aleksić, gitarista "Riblje čorbe"

Dnevnik 29.11.2020
BEOGRAD: Gitarista rok grupe "Riblja čorba" Miroslav Miša Aleksić preminuo je u 67. godini. On je bio na lečenju od korona virusa u KBC "Bežanijska kosa", a stanje mu se pogoršalo i bio je prebačen na respirator, prenose danas beogradski mediji.… »
Tražim reči, ali ne ide, prerano si otišao: Poznati se emotivnim rečima opraštaju od Miše Aleksića

Tražim reči, ali ne ide, prerano si otišao: Poznati se emotivnim rečima opraštaju od Miše Aleksića

Kurir 29.11.2020
Miša Aleksić koji je bio član rok grupe "Riblja čorba", preminuo je u 67. godini od posledica korona virusa. Prijatelji i kolege slomljeni su zbog njegovog odlaska, a na društvenim mrežama oglasili su se emotivnim mrečima. Dejan Cukić priznao je… »
Srce mi je slomljeno za dragim čovekom: Poznati se emotivnim rečima opraštaju od Miše Aleksića

Srce mi je slomljeno za dragim čovekom: Poznati se emotivnim rečima opraštaju od Miše Aleksića

Mondo 29.11.2020
Basista Riblje čorbe preminuo je od posledica korona virusa. Basista Riblje čorbe preminuo je od posledica korona virusa. Miša Aleksić, basista grupe Riblja čorba preminu je u bolnici u 68. godini, a poslednjih nekoliko dana bio je priključen na… »
Dogovorili smo se da umremo na bini Bora Čorba slomljen zbog smrti Miše Aleksića: Proveli smo 42 godine zajedno

Dogovorili smo se da umremo na bini Bora Čorba slomljen zbog smrti Miše Aleksića: Proveli smo 42 godine zajedno

Kurir 29.11.2020
Gitarista rok grupe "Riblja čorba" Miroslav Miša Aleksić preminuo je u 67. godini. - Jutros je umro moj brat Miša, borio se kao lav do poslednjeg daha - ovako je posle vesti o smrti Miše Aleksića rekao Bora Đorđević. - 42 godine smo svirali… »
Poslednji intervju miše aleksića: Ostvario sam sve što sam želeo, imam divnu suprugu, ćerku i prijatelje u bendu!

Poslednji intervju miše aleksića: Ostvario sam sve što sam želeo, imam divnu suprugu, ćerku i prijatelje u bendu!

Mondo 29.11.2020
Basista grupe Riblja čorba preminuo je u 68. godini od posledica korona virusa. Basista grupe Riblja čorba preminuo je u 68. godini od posledica korona virusa. Miša Aleksić je bio hospitalizovan, a kako je njegova ćerka nedavno saopštila, bio je u… »
Legendarni basista Riblje čorbe umro od korone

Legendarni basista Riblje čorbe umro od korone

Nova 29.11.2020
Bas gitarista rok grupe Riblja čorba Miša Aleksić preminuo je u 68. godini od posledica koronavirusa, nakon što je 13. novembra bio hospitalizovan u KBC "Bežanijska kosa". Naime, Miša je bio zaražen koronavirusom, te se od 13. novembra nalazio na… »
"Svaki drugi dan smo jeli pasulj, a 90-ih sam prodao svo zlato, nije bilo para": Ovako je u poslednjoj ispovesti govorio Miša…

"Svaki drugi dan smo jeli pasulj, a 90-ih sam prodao svo zlato, nije bilo para": Ovako je u poslednjoj ispovesti govorio Miša…

Blic 29.11.2020
Čuveni basista "Riblje čorbe" Miša Aleksić umro je u 67. godini, nakon nekoliko nedelja teške bitke sa korona virusom. U svojoj poslednjoj ispovesti za domaće medije govorio je o detinjstvu, ali i o supruzi Jasmini i ćerki Mini. - Rođen sam 1953… »
Bajaga o smrti Miše Aleksića: Osećam se užasno

Bajaga o smrti Miše Aleksića: Osećam se užasno

Nova 29.11.2020
Bas gitarista rok grupe Riblja čorba Miša Aleksić preminuo je u 68. godini od posledice koronavirusa. Njegov dugogodišnji prijatelj Momčilo Bajagić Bajaga, kratko je prokomentarisao za Nova.rs da se oseća užasno jer mu je, kako kaže, preminuo… »
Preminuo Miša Aleksić: Legendarni basista Riblje čorbe izgubio bitku sa koronom

Preminuo Miša Aleksić: Legendarni basista Riblje čorbe izgubio bitku sa koronom

Večernje novosti 29.11.2020
GITARISTA rok grupe "Riblja čorba" Mirosalav Miša Aleksić preminuo je u 67. godini. On je bio na lečenju od korona virusa u KBC "Bežanijska kosa", a stanje mu se pogoršalo i bio je prebačen na respirator. Njegova ćerka Mina Aleksić, nedavno je… »
Basista Riblje Čorbe umro od korona virusa: Miša Aleksić preminuo u 68. godini

Basista Riblje Čorbe umro od korona virusa: Miša Aleksić preminuo u 68. godini

Telegraf 29.11.2020
Muzičar se lečio u KBC "Bežanijska kosa", a danima unazad je zbog lošeg stanja bio priključen na respirator. Basista "Riblje čorbe" Mirosalv Miša Aleksić preminuo je u 68. godini od posledica korona virusa. Muzičar se lečio u KBC "Bežanijska… »

Vesti dana »