Povezane vesti
Može li Iran da uzvrati i kome zbog ubistva naučnika?
Pravda 29.11.2020
Iran će dati "proračunat i odlučan odgovor" zbog ubistva svog najboljeg nuklearnog naučnika Mohsena Fehrizada, rekao je savetnik Vrhovnog vođe Alija Hamneja, dok su pojedine teheranske novine poručile da osveta Irana "treba da uključi napad na izraelski… »
Rat pred vratima! Iran neće prećutati ubistvo naučnika: Odgovorićemo odlučno! Mediji pozivaju na snažan napad na izraelsku…
Kurir 29.11.2020
Iran će dati "proračunat i odlučan odgovor" zbog ubistva svog najboljeg nuklearnog naučnika Mohsena Fehrizada, rekao je savetnik Vrhovnog vođe Alija Hamneja, dok su pojedine teheranske novine danas poručile da osveta Irana "treba da uključi napad na… »
Traže odmazdu: Iranski mediji: Ako je Izrael kriv, treba udariti na Haifu i uništiti i objekte i ljude
Blic 29.11.2020
U autorskom članku objavljenom u iranskom listu u nedelju ukazuje se da bi Iran trebalo da napadne izraelsku luku Haifu ukoliko se zaključi da je Izrael odgovoran za ubistvo naučnika koji je pokrenuo nuklearni program islamske republike početkom… »
Iranski mediji: Napasti izraelsku luku Haifa u znak osvete
Nova 29.11.2020
Jedan iranski list sugerisao je danas u članku u rubrici 'mišljenja' da bi Iran trebalo da napadne izraelski lučki grad Haifu ako je Izrael odgovoran za ubistvo iranskog nuklearnog naučnika. List Kajhan (Kayhan) već dugo predlaže agresivnu osvetu za… »
Iranski list: Napasti izraelsku luku Haifa u znak odmazde ubistvo naučnika
Danas 29.11.2020
Jedan iranski list sugerisao je danas u članku u rubrici ‘mišljenja’ da bi Iran trebalo da napadne izraelski lučki grad Haifu ako je Izrael odgovoran za ubistvo iranskog nuklearnog naučnika. List Kajhan (Kayhan) već dugo predlaže agresivnu osvetu za… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 5. avgust: Danas oblačno, mestimično sa kišom
Beta pre 6 satijoš 6 povezanih

Čeka se i do dva sata: Na ovom graničnom prelazu od jutros najveća gužva: Vozači, naoružajte se strpljenjem
Blic pre 11 minutajoš 2 povezane

UKRAJINSKA KRIZA: Pavel: Privremena okupacija dela Ukrajine prihvatljiva cena za opstanak; Kijev: Na Krimu uništen Su-30
RTV pre 41 minutajoš 1 povezana