Povezane vesti

Preminuo Miša Aleksić, basista „Riblje čorbe”

Preminuo Miša Aleksić, basista „Riblje čorbe”

Politika 29.11.2020
Basista rok grupe „Riblja čorba” Miroslav Miša Aleksić preminuo je u 67. godini. Poznati muzičar izgubio je bitku sa koronavirusom. Miša Aleksić je bio na lečenju u Kliničko bolničkom centru „Bežanijska kosa", a stanje mu se pogoršalo i… »
Basista Riblje čorbe Miša Aleksić preminuo od posledica koronavirusa

Basista Riblje čorbe Miša Aleksić preminuo od posledica koronavirusa

N1 Info 29.11.2020
Basista rok grupe Riblja čorba Miroslav Miša Aleksić preminuo je u 67. godini. Poznati muzičar izgubio je bitku sa koronavirusom, javlja RTS. Miša Aleksić je bio na lečenju u Kliničko bolničkom centru Bežanijska kosa, a stanje mu se pogoršalo i… »
Bila je čast živeti r’n’r Sa tobom : Muzičari se oproštaju od Miše Aleksića (foto)

Bila je čast živeti r’n’r Sa tobom : Muzičari se oproštaju od Miše Aleksića (foto)

Večernje novosti 29.11.2020
BASISTA rok grupe "Riblja čorba" Miroslav Miša Aleksić preminuo je u 67. godini od posledica korona virusa. Tužna vest pogodila je njegove kolege muzičare, prijatelje kao i celokupnu domaću javnost. Među prvima se od legendarnog basiste "Riblje… »
Kao da smo izgubili brata: Članovi Riblje Čorbe skrhani bolom zbog smrti Miše Aleksića

Kao da smo izgubili brata: Članovi Riblje Čorbe skrhani bolom zbog smrti Miše Aleksića

Večernje novosti 29.11.2020
GITARISTA rok grupe "Riblja čorba" Mirosalav Miša Aleksić preminuo je u 67. godini. On je bio na lečenju od korona virusa u KBC "Bežanijska kosa", a stanje mu se pogoršalo i bio je prebačen na respirator. Njegov prijatelj i kolega iz "Riblje… »
Prerano, dragi Mišo: Bajaga, Željko Joksimović i kolege se opraštaju od basiste Riblje Čorbe

Prerano, dragi Mišo: Bajaga, Željko Joksimović i kolege se opraštaju od basiste Riblje Čorbe

Mondo 29.11.2020
Nižu se poruke saučešća. Nižu se poruke saučešća Tužna vest osvanula je u nedelju ujutru. Poznati muzičar i basista Riblje čorbe Miša Aleksić preminuo je u bolnici, od posledica korona virusa. Kako se vest širila, tako su se od njega… »
Preminuo Miša Aleksić: Legendarni basista „Riblje čorbe“ izgubio bitku sa koronom

Preminuo Miša Aleksić: Legendarni basista „Riblje čorbe“ izgubio bitku sa koronom

Sputnik 29.11.2020
Basista rok grupe „Riblja čorba“ Miroslav Miša Aleksić preminuo je u 67. godini. On je bio na lečenju od korona virusa u KBC „Bežanijska kosa“, a stanje mu se pogoršalo i bio je na respiratoru. Njegova ćerka Mina Aleksić, nedavno je… »
Mišina ispovest: Ostvario sam sve što sam želeo, imam divnu suprugu, ćerku i prijatelje u bendu

Mišina ispovest: Ostvario sam sve što sam želeo, imam divnu suprugu, ćerku i prijatelje u bendu

Telegraf 29.11.2020
Aleksić je poslednje dane proveo u KBC "Bežanijska kosa" gde je bio na lečenju od korona virusa. Basista "Riblje čorbe" Mirosalv Miša Aleksić preminuo je u 68. godini od posledica korona virusa. Aleksić je poslednje dane proveo u KBC "Bežanijska… »

Vesti dana »