Povezane vesti

Meštani Malog Mokrog Luga koji su u žbunju pronašli telo muškarca: Prišao sam da mu pomognem, ali mi se učinilo da ne…

Meštani Malog Mokrog Luga koji su u žbunju pronašli telo muškarca: Prišao sam da mu pomognem, ali mi se učinilo da ne…

Blic 29.11.2020
Danas oko 10.00 sati u Ulici 29. novembar u naselju Mali Mokri Lug pronađeno je telo N. N. muškarca starosti oko 55 do 60 godina. Telo je pronađeno u žbunju, pored pešačke staze i ograde napuštenog placa, a našli su ga meštani koji su se zadesili… »
Kurir na licu mesta, Dragoslav je našao telo u žbunju u malom mokrom lugu: Krenuo sam na posao i ugledao strašan prizor

Kurir na licu mesta, Dragoslav je našao telo u žbunju u malom mokrom lugu: Krenuo sam na posao i ugledao strašan prizor

Kurir 29.11.2020
Telo muškarca starog oko 60 godina nađeno je danas oko 10 časova u beogradskom naselju Mali Mokri Lug, a našao ga je radnik iz obližnje reciklaže. - Krenuo sam na posao i ugledao telo u žbunju, video sam da su mu samo noge virile. Odmah sam pozvao… »
U Malom Mokrom Lugu pronađen leš muškarca

U Malom Mokrom Lugu pronađen leš muškarca

Nova 29.11.2020
Telo muškarca pronađeno je jutros oko 10 časova u naselju Mali Mokri Lug u žbunju. Kako se nezvanično navodi, nije imao povrede na telu i starosti je oko 60 godina. Na terenu su nadležne službe, istraga je u toku. ***… »
Pronađen mrtav muškarac u parku u Novom Sadu

Pronađen mrtav muškarac u parku u Novom Sadu

Nova 29.11.2020
Leš muškarca pronađen je u Novom Sadu u parku danas oko 12 časova. Beživotno telo se nalazilo u Ulici Braće Ribnikar bb. Policija je na terenu i uviđaj je u toku. Podsetimo, danas je pronađeno telo muškarca u Malom Mokrom Lugu. ***… »
Užas u Beogradu: Telo muškarca pronađeno u žbunju prolaznici primetili jeziv prizor

Užas u Beogradu: Telo muškarca pronađeno u žbunju prolaznici primetili jeziv prizor

Kurir 29.11.2020
Telo za sada nepoznatog muškarca starog oko 60 godina pronađeno je danas oko 10 časova u Ulici 29. novembra u beogradskom naselju Mali Mokri Lug, povrđeno je "Kuriru" iz MUP-a. Užasan prizor navodno su zatekli prolaznici koji su telo nesrećnog… »
Horor u Novom Sadu: Telo muškarca nađeno u parku

Horor u Novom Sadu: Telo muškarca nađeno u parku

Kurir 29.11.2020
Telo zasad nepoznatog muškarca nađeno je u Novom Sadu u parku oko 12 časova. Kako saznajemo, telo je nađeno u Ulici Braće Ribnikar bb. Uviđaj u toku. Podsetimo, još jedno telo muškarca starog oko 60 godina nađeno je danas oko 10 časova u Ulici… »
Užas na Zvezdari: U žbunju pronađeno telo mrtvog muškarca

Užas na Zvezdari: U žbunju pronađeno telo mrtvog muškarca

Mondo 29.11.2020
Istraga je u toku. Istraga je u toku. Oko 10 časova na Zvezdari, u žbunju, pronađeno je mrtvo NN lice, muškog pola. Procenjuje mu se starost od 55 do 60 godina, a u trenutku pregleda na licu mesta, nije bilo vidnih povreda. Istraga je u toku… »

Vesti dana »