Povezane vesti

Miša Aleksić i Riblja Čorba: Preminuo legendarni basista i autor pesme „Amsterdam“

Miša Aleksić i Riblja Čorba: Preminuo legendarni basista i autor pesme „Amsterdam“

BBC News 29.11.2020
Poslednjih nedelju dana bio je na respiratoru u bolnici , gde je primljen 13. novembra pošto se zarazio korona virusom. Basista čuvene jugoslovenske i srpske rok grupe Riblja čorba - Miroslav Miša Aleksić, preminuo je u 67. godini u Beogradu od… »
Znao sam da ti je poslednjih dana bilo baš loše: Oglasio se Bajaga povodom smrti kuma Miše Aleksića

Znao sam da ti je poslednjih dana bilo baš loše: Oglasio se Bajaga povodom smrti kuma Miše Aleksića

Kurir 29.11.2020
Miroslav Miša Aleksić, gitarista rok grupe Riblja čorba preminuo je u 67. godini od posledica korona virusa. Članovi benda slomljeni su zbog gubitka prijatelja, a tužnim povodom oglasio se i njegov prijatelj i kum Momčilo Bajagić Bajaga. "Mišo… »
Miša Aleksić i Riblja Čorba: Preminuo legendarni basista i autor pesme „Amsterdam“

Miša Aleksić i Riblja Čorba: Preminuo legendarni basista i autor pesme „Amsterdam“

Danas 29.11.2020
Basista čuvene jugoslovenske i srpske rok grupe Riblja čorba – Miroslav Miša Aleksić, preminuo je u Beogradu od posledica Kovida-19. Poslednjih nedelju dana bio je na respiratoru u beogradskoj bolnici Bežanijska kosa, gde je primljen 13. novembra… »
Basista Riblje čorbe preminuo od korona virusa - njegove reči o ljubavi prema životu ćemo zauvek pamtiti

Basista Riblje čorbe preminuo od korona virusa - njegove reči o ljubavi prema životu ćemo zauvek pamtiti

Noizz 29.11.2020
Miša Aleksić, basista rok grupe "Riblja čorba" preminuo je u 67. godini od posledica koronavirusa. On je bio na lečenju u KBC "Bežanijska kosa", a stanje mu se pogoršalo i bio je prebačen na respirator, piše Kurir. Njegova ćerka Mina Aleksić… »
Osam dana je bio na respiratoru: Bane Obradović o borbi legendarnog basiste sa koronom

Osam dana je bio na respiratoru: Bane Obradović o borbi legendarnog basiste sa koronom

Večernje novosti 29.11.2020
BASISTA rok grupe "Riblja čorba" Miroslav Miša Aleksić preminuo je u 67. godini od posledica korona virusa. Tužnim povodom za "Novosti" se oglasio i menadžer "Riblje čorbe" Bane Obradović koji je slomljen zbog smrti velikog prijatelja i saradnika… »
Bane Obradović tužan zbog smrti Miše Aleksića: 17 dana se borio... Bio je pravi prijatelj

Bane Obradović tužan zbog smrti Miše Aleksića: 17 dana se borio... Bio je pravi prijatelj

Telegraf 29.11.2020
Basista "Riblje čorbe" više od dve nedelje bio je na lečenju u KBC Bežanijska kosa. Menadžer Bane Obradović tužan je zbog smrti prijatelja Miroslava Miše Aleksića koji je u 68. godini preminuo od posledica korona virusa. - Miša je 17 dana bio u… »
"Užasno mi je...": Bajaga slomljen zbog smrti kuma Miše Aleksića, basiste "Riblje čorbe"

"Užasno mi je...": Bajaga slomljen zbog smrti kuma Miše Aleksića, basiste "Riblje čorbe"

Telegraf 29.11.2020
Miša je 17 dana ležao u KBC Bežanijska kosa. Momčilo Bajagić Bajaga uspeo je da izgovori dve rečenice nakon što je primio najtužniju vest, da mu je preminuo prijatelj Miša Aleksić, basista "Riblje čorbe". Bajaga je verovao da će se Miša… »

Vesti dana »