Povezane vesti

Basista Riblje čorbe Miša Aleksić preminuo od korone

Basista Riblje čorbe Miša Aleksić preminuo od korone

Moj Novi Sad 29.11.2020
Bas gitarista rok grupe Riblja čorba Miroslav Miša Aleksić preminuo je u 68. godini od posledice korona virusa. Miša je bio zaražen korona virusom i od 13. novembra nalazio se na lečenju u KBC "Bežanijska kosa", a nedavno mu se stanje pogoršalo… »
Janjatović: Riblja čorba ne bi bila tako uspešna bez Miše

Janjatović: Riblja čorba ne bi bila tako uspešna bez Miše

Nova 29.11.2020
Bas gitarista rok grupe Riblja čorba Miša Aleksić preminuo je u 68. godini od posledica koronavirusa, nakon što je 13. novembra bio hospitalizovan u KBC "Bežanijska kosa". Petar Janjatović, muzički novinar i rok kritičar, opisao je za Nova.rs, u… »
Poslednje gostovanje Miše Aleksića, uz poruku da se poštuju mere, poklonio masku voditeljki

Poslednje gostovanje Miše Aleksića, uz poruku da se poštuju mere, poklonio masku voditeljki

RTS 29.11.2020
Miša Aleksić, basista benda Riblja čorba, preminuo je od posledica infekcije koronavirusom, a poslednje TV gostovanje imao je u Jutarnjem programu RTS-a kada je gostovao kao član Udruženja muzičara džeza, zabavne i rok muzike i žirija za dodelu… »
Napustio nas je NAŠ BRAT, Miša! Članovi Riblje čorbe se oprostili od dugogodišnjeg prijatelja!

Napustio nas je NAŠ BRAT, Miša! Članovi Riblje čorbe se oprostili od dugogodišnjeg prijatelja!

Mondo 29.11.2020
Aleksić je preminuo od posledica korone virusa. Aleksić je preminuo od posledica korone virusa. Miša Aleksić preminuo je u 68. godini u bolnici, nakon što je nekoliko dana bio prikačen na respirator. Tužnim povodom oglasili su se i njegovi… »
Ovako je Miša govorio za MONDO: Šta mu je zamerio Bora, koja mu je omiljena pesma Riblje čorbe i kako gleda na rokenrol

Ovako je Miša govorio za MONDO: Šta mu je zamerio Bora, koja mu je omiljena pesma Riblje čorbe i kako gleda na rokenrol

Mondo 29.11.2020
Bas gitarista rok grupe Riblja čorba Miša Aleksić preminuo je u 68. godini od posledice korona virusa, a za MONDO je otvarao dušu o svom životu i izazovima rokenrola danas. Bas gitarista rok grupe Riblja čorba Miša Aleksić preminuo je u 68. godini… »
Miša Aleksić i Riblja Čorba: Preminuo legendarni basista i autor pesme „Amsterdam“

Miša Aleksić i Riblja Čorba: Preminuo legendarni basista i autor pesme „Amsterdam“

Južne vesti 29.11.2020
Marina Pešić Miša Aleksić Basista čuvene jugoslovenske i srpske rok grupe Riblja čorba - Miroslav Miša Aleksić, preminuo je u 67. godini u Beogradu od posledica Kovida-19, objavila je Radio-televizija Srbije.. Poslednjih nedelju dana bio je na… »
Provodićemo se kad sve ovo prođe: Ovako je Miša Aleksić govorio za Novosti tokom izolacije

Provodićemo se kad sve ovo prođe: Ovako je Miša Aleksić govorio za Novosti tokom izolacije

Večernje novosti 29.11.2020
BASISTA rok grupe "Riblja čorba" Miroslav Miša Aleksić preminuo je jutros u 67. godini od posledica korona virusa. Tokom vanrednog stanja u Srbiji usred pandemije virusa korona svako se dovijao kako zna i ume da prekrati vreme u izolaciji. Tako je… »
Umro mi je prijatelj, užasno mi je: Oglasio se Bajaga povodom smrti kuma Miše Aleksića

Umro mi je prijatelj, užasno mi je: Oglasio se Bajaga povodom smrti kuma Miše Aleksića

Večernje novosti 29.11.2020
MIROSLAV Miša Aleksić, gitarista rok grupe Riblja čorba preminuo je u 67. godini od posledica korona virusa. Članovi benda slomljeni su zbog gubitka prijatelja, a tužnim povodom oglasio se i njegov prijatelj i kum Momčilo Bajagić Bajaga. - Umro mi… »

Vesti dana »