Povezane vesti

Boks i Tajson: I dalje je Gvozdeni Majk - oduševio u borbi sa Džonsom

Boks i Tajson: I dalje je Gvozdeni Majk - oduševio u borbi sa Džonsom

Južne vesti 29.11.2020
Getty Images Majk Tajson se vratio u bokserski ring u revijalnoj borbi protiv Roja Džonsa, a posle meča koji je završen nerešeno, najavio je da će nastaviti da se nadmeće. Tajson prethodnih 15 godina nije bio aktivan, a uprkos strahu mnogih… »
Boks i Tajson: I dalje je Gvozdeni Majk - oduševio u borbi sa Džonsom

Boks i Tajson: I dalje je Gvozdeni Majk - oduševio u borbi sa Džonsom

BBC News 29.11.2020
Tajson prethodnih 15 godina nije bio aktivan, a uprkos strahu mnogih ljubitelja boksa da će meč sa Džonsom biti samo farsa da bi se zaradio novac, dvojica veterana su pružila zabavnu predstavu. Majk Tajson se vratio u bokserski ring u revijalnoj borbi… »
Pitali Roja o strahu od Majka, Tajson oteo mikrofon i priredio šou: Ja sam početnik, ko brine o meni

Pitali Roja o strahu od Majka, Tajson oteo mikrofon i priredio šou: Ja sam početnik, ko brine o meni

Telegraf 29.11.2020
Nekadašnji bokserski šampion u teškoj kategoriji Majk Tajson nastavio je šou program i posle borbe sa Roj Džons Džuniorom. Tajson je posle humanitarnog okršaja i 76:76 u osam dvominutnih rundi bio nešto bolji borac, ali je Roj ipak uspeo da ostane… »
Tajson i dalje liči na "uragan": Impresivno izdanje Majka, bokserske legende priredile spektakl!

Tajson i dalje liči na "uragan": Impresivno izdanje Majka, bokserske legende priredile spektakl!

Telegraf 29.11.2020
Američki bokseri Majk Tajson i Roj Džons Džunior završili su borbu nerešenim rezultatom 76:76 u subotu na nedelju u Los Anđelesu. Dvojica, nekada elitnih boksera su to pokazali i u ovoj borbi, iako zbirno sada imaju čak 105 godina. Jasno je da i… »

Vesti dana »