Povezane vesti

Vranješu žena oprostila estradne afere! Otkrio u Sceniranju: Ona se nije blatila kao ta gospođa! Podnela je muški Kurir…

Vranješu žena oprostila estradne afere! Otkrio u Sceniranju: Ona se nije blatila kao ta gospođa! Podnela je muški Kurir…

Kurir 29.11.2020
Suprugu Danijelu Ognjen Vranješ je prevario sa dve pevačice, a ona je fudbaleru sve oprostila. Sada je Vranješ prvi put progovorio o tome u "Sceniranju" na Kurir televiziji. "Ne bih o tome (kako devojka može da ga osvoji) jer sam se pomirio sa svojom… »
Priznao u sceniranju! Vranješ varao ljubavnicu sa njenom koleginicom: Mala od skandala će pući kad čuje razlog! (kurir…

Priznao u sceniranju! Vranješ varao ljubavnicu sa njenom koleginicom: Mala od skandala će pući kad čuje razlog! (kurir…

Kurir 29.11.2020
Ognjen Vranješ postao je poznat po svojoj aferi sa pevačicom koja je udata. Suprugu Danijelu prevario je sa pop divom, da bi potom i njoj iza leđa viđao drugu pevačicu Katarinu Grujić. Ognjen Vranješ pre godinu i po dana se zbog zabranjene veze… »
Vranješ zamalo zaplakao u Sceniranju! Bolni trenuci: Otac je otišao u rat, mi smo bili bez dinara! Pamti jedno (Kurir…

Vranješ zamalo zaplakao u Sceniranju! Bolni trenuci: Otac je otišao u rat, mi smo bili bez dinara! Pamti jedno (Kurir…

Kurir 29.11.2020
Ognjen Vranješ u žižu javnosti dospeo je zbog skandala sa udatom pevačicom, a sada je otvorio dušu u "Sceniranju" na Kurir televiziji. "Dosta stvari nisam iznosio iz privatnog života. Ko god me poznaje, zna kakav sam privatno. Nisam želeo da se… »

Vesti dana »