Povezane vesti

Ceca radila test na antitela: Nakon preležane korone uradila sve analize, a evo šta je rekla o otkazanim nastupima!

Ceca radila test na antitela: Nakon preležane korone uradila sve analize, a evo šta je rekla o otkazanim nastupima!

Mondo 29.11.2020
Pevačica o koroni i poslu. Pevačica o koroni i poslu. Svetlana Ceca Ražnatović gostovala je u emisiji ""Hit tvit" gde je govorila o borbi sa korona virusom i situaciji koja je zadesila estradni svet. Otkazani nastupi pogodili su džepove svih… »
Moju sestru i mene su nazivali lopovima: Ceca iskreno o problemima iz prošlosti - "ne kažem da smo sirotinja, ali..."!

Moju sestru i mene su nazivali lopovima: Ceca iskreno o problemima iz prošlosti - "ne kažem da smo sirotinja, ali..."!

Mondo 29.11.2020
Pevačica oštro o kritikama na koje je nailazila kroz karijeru. Pevačica oštro o kritikama na koje je nailazila kroz karijeru. Svetlana Ceca Ražnatović gostovala je u emisiji ""Hit tvit" gde je govorila o borbi sa korona virusom i situaciji koja je… »
Ceca Ražnatović izdominirala u plavom, pa se uozbiljila: Pevačica progovorila o koroni, a evo zbog čega je zaštićena…

Ceca Ražnatović izdominirala u plavom, pa se uozbiljila: Pevačica progovorila o koroni, a evo zbog čega je zaštićena…

Kurir 29.11.2020
Svetlana Ceca Ražnatović pojavila se u plavom odelu u jednoj emsiji, a o njenom izgledu svi pričaju. Pevačica je progovorila o korona virusu, koji je preležala, pa otkrila da li ima antitela i koliko joj je teško što ne radi. "Sve je usko povezano… »

Vesti dana »