Povezane vesti
Humanitarni bazar za prikupljanje pomoći za malu Aniku sutra u Knez Mihailovoj
Danas 30.11.2020
Humanitarni bazar za prikupljanje novca za lečenje devojčice Anike Manić, koja boluje od spinalne mišićne atrofije biće organizovan sutra u Knez Mihailovoj ulici u Beogradu, kod novogodišnje jelke od 12 do 18 časova, najavili su danas organzatori… »
Avion spreman, ali novca nema dovoljno: Malu Aniku od leka za tešku bolest deli 300.000 evra, imamo još malo vremena da joj…
Blic 30.11.2020
Ostalo je još malo vremena da se na vreme prikupi novac za lečenje dvogodišnje Anike kako bi otišla na lečenje u inostranstvo. Anika boluje od spinalne mišićne atrofije tip 1 i jedina nada joj je da primi lek koji košta dva miliona evra zbog čega… »
Vesti dana »
![Potrebne hitne donacije studentima PMF-a u Kragujevcu: Jod, hidrogen, zavoji i flasteri za kolege](https://nstatic.net/430/38985430elcqnk.jpg)
Potrebne hitne donacije studentima PMF-a u Kragujevcu: Jod, hidrogen, zavoji i flasteri za kolege
Radio 021 pre 1 satjoš 29 povezanih
![BLOG UŽIVO „Širimo pravdu, širimo ljubav“: Protest srednjoškolaca u centru Beograda, studenti stigli nadomak…](https://nstatic.net/152/38983152fkqglb.jpg)
BLOG UŽIVO „Širimo pravdu, širimo ljubav“: Protest srednjoškolaca u centru Beograda, studenti stigli nadomak Kragujevca, Univezitet umetnosti poziva na bojkot RTS
Nova pre 28 minutajoš 19 povezanih
![Ministarstvo prosvete razrešilo v.d. direktora Vazduhoplovne akademije](https://nstatic.net/028/38985028yxbbgr.jpg)
Ministarstvo prosvete razrešilo v.d. direktora Vazduhoplovne akademije
Danas pre 1 satjoš 9 povezanih
![Marković Stojanović o slučaju doma za stare u Barajevu: U Srbiji aktivno svega 20 inspektora](https://nstatic.net/329/38984329hsoswd.jpg)
Marković Stojanović o slučaju doma za stare u Barajevu: U Srbiji aktivno svega 20 inspektora
Euronews pre 3 satajoš 21 povezana