Povezane vesti
Otkriveno čijim oružjem je ubijen iranski naučnik, vojska preti odmazdom
Vesti online 30.11.2020
Oružje koje je bilo upotrebljeno za ubistvo iranskog nuklearnog fizičara Mohsena Fahrizade proizvedeno je u Izraelu, saopštila je televizija „Pres“, pozivajući se na neimenovanog izvora. „Fragmenti oružja koji su bili otkriveni na mesto terorističkog… »
Mediji: Oružje kojim je ubijen iranski naučnik je izraelske proizvodnje
Al Jazeera 30.11.2020
'Oružje ima logotip i specifikacije izraelske vojne industrije', rekao je neimenovani izvor za iransku televiziju. Oružje kojim je prošle sedmice ubijen ugledni iranski nuklearni naučnik, izraelske je proizvodnje, objavio je u ponedjeljak iranski Press… »
Vesti dana »
Vučić na GLOBSEC forumu: Ovo su tri opcije za NIS; 15. januar krajnji rok FOTO
B92 pre 6 minutajoš 30 povezanih
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za upis prava svojine na nepokretnostima u Srbiji sa preko 32.000 prijava u prva tri dana
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 31 povezana
Građanske slobode "pod represijom": Srbija dospela u rang Gruzije, Zimbabvea, Pakistana i El Salvadora
Radio 021 pre 3 satajoš 15 povezanih




