Повезане вести
Цеца је прележала корону има још антитела! Ево шта је уследело после и шта се дешавало на Кипру
Курир 30.11.2020
Светлана Цеца Ражнатовић, која је била позитивна на ковид 19 и заједно са сином Вељком била у кућној изолацији будући да није имала велике тегобе, рекла је да је заштићена још увек јер има антитела, али да и да је на Кипру, где… »
"Заштићена сам": Цеца испричала шта је уследило након што је прележала корону, па открила и шта се дешавало на Кипру
Блиц 30.11.2020
Фолк звезда Цеца Ражнатовић у јуну ове године прележала је корона вирус, баш као и њен син Вељко Ражнатовић, а како је сада истакла након тога је радила тест на антитела. - Све је уско повезано, све што је везано за окупљање… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележавају годину дана од почетка блокаде овог факултета
Данас пре 4 сатијош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 2 сатајош 3 повезане
Глумци настављају са протестима на сцени – вечерас овације екипи представе „Бела кафа“ и транспаренту „Народно је народно“ (ВИДЕО)
Данас пре 2 минутајош 1 повезана



