Povezane vesti
Bezimene firme u ime MTS-a razaraju ulice u Kragujevcu
Danas 30.11.2020
Udruženje građana Šumadijska regija zatražilo je danas od gradskih vlasti Kragujevca da odgovore da li neko u ime grada vrši nadzor nad radovima koje na kragujevačkim ulicama u ime MTS-a izvode „bezimene firme“. Navodeći da Telekom Srbija i MTS… »
Šumadijska regija: Ko razara ulice u ime Telekoma
Nova 30.11.2020
Udruženje građana "Šumadijska regija" zatražilo je danas od gradskih vlasti Kragujevca da odgovore da li neko u ime grada vrši nadzor nad radovima koje na kragujevačkim ulicama u ime MTS-a izvode "bezimene firme". Navodeći da Telekom Srbija i MTS… »
Vesti dana »

(BLOG) U više gradova u Srbiji skupovi za i protiv blokada: Vučić sa pristalicama na Voždovcu, incidenti u Kraljevu i Novom Sadu
N1 Info pre 55 minutajoš 57 povezanih

Protest u Beogradu Udruženja za zaštitu životinja protiv nacrta zakona
Beta pre 9 satijoš 16 povezanih

Torino slavi vasilija adžića: Crnogorski supertalenat u sudijskoj nadoknadi rešio derbi Juventusa i Intera!
Hot sport pre 10 minutajoš 28 povezanih