Повезане вести
Дачић: Поштујући међународно право Србија потврђује своју сувереност
Данас 30.11.2020
Председник Скупштине Србије Ивица Дачић изјавио је да Србија, политиком војне неутралности и спремношћу да активно учествује у раду Организације уговора о колективној безбедности на делу потврђује сувереност и независност своје… »
ОДКБ увек уз Србију: Принципијелна подршка у вези са КиМ
Правда 30.11.2020
Председник Скупштине Србије Ивица Дачић захвалио је данас чланицама Организације уговора о колективној безбедности (ОДКБ) на континуираној и принципијелној подршци у вези са непризнавањем једнострано проглашене независности… »
Дачић: Заједничко деловање неопходно у борби против ковида
РТВ 30.11.2020
БЕОГРАД - Србија је у борби са корона вирусом уложила све своје напоре да заштити животе својих грађана, изјавио је данас председник Скупштине Србије Ивица Дачић и додао да мерама које предузима жели да пружи свој пуни допринос… »
Вести дана »
Пре подне мраз, после подне могућа ледена киша – у целој Србији наранџасти метео-аларм
РТС пре 48 минутајош 5 повезаних
УКРАЈИНСКА КРИЗА: Десеторо повређених у ракетном удару на Криви Рог; Москва упозорава "коалицију вољних"
РТВ пре 29 минутајош 2 повезане
Средњи курс евра: Народна банка Србије објавила данашње вредности страних валута
Мондо пре 43 минутајош 1 повезана
Мионичка зимска служба и ноћас на терену, скоро сви кварови на електро мрежи решени
Ваљевска посла пре 3 сатајош 1 повезана




