Povezane vesti

Rita Ora prekršila mere i napravila žurku: Izvinjavam se, veoma mi je žao

Rita Ora prekršila mere i napravila žurku: Izvinjavam se, veoma mi je žao

RTS 30.11.2020
Britanska pop pevačica Rita Ora prekršila je mere borbe protiv koronavirusa i za svoj 30. rođendan organizovala žurku sa 30 prijatelja. Ora je u subotu organizovala žurku u restoranu u zapadnom Londonu. „Uzimajući u obzir zabrane, shvatam koliko… »
Rita Ora i korona virus: Pevačica kaže da joj je žao zbog rođendanske žurke i nepoštovanja mera

Rita Ora i korona virus: Pevačica kaže da joj je žao zbog rođendanske žurke i nepoštovanja mera

BBC News 30.11.2020
Britanska pevačica je izjavila da je "ozbiljno pogrešila u proceni" i da "preuzima potpunu odgovornost" Rita Ora kaže da joj je „veoma žao" jer je zbog proslave 30. rođendana prekršila pravila karantina, koji je trenutno na snazi u Engleskoj… »
Albanka usred Londona "demonstrira silu": Dok se zemlja bori protiv virusa, ona opušteno slavi

Albanka usred Londona "demonstrira silu": Dok se zemlja bori protiv virusa, ona opušteno slavi

Telegraf 30.11.2020
Poznata pevačica je napravila zabavu za 30 ljudi usred pandemije korona virusa. Britanska pevačica poreklom iz Albanije Rita Ora (30) je organizovala veliku žurku povodom 30. rođendana i na taj način prekršila propisane mere za vreme pandemije… »
Cela Britanija zatvorena zbog korone, a Rita Ora pravi žurke

Cela Britanija zatvorena zbog korone, a Rita Ora pravi žurke

Nova 30.11.2020
Pevačica Rita Ora prekršila je karantin organizovanjem proslave povodom svog 30. rođendana. Naime, Rita je na žurku pozvala tridesetak ljudi koji su prisustvovali tajnoj zabavi u jednom restoranu u Londonu, što je javnost oštro osudila. “Misle da… »
Rita Ora se izvinjava zbog žurke: Platila sam kaznu

Rita Ora se izvinjava zbog žurke: Platila sam kaznu

Nova 30.11.2020
Pevačica Rita Ora izvinila se zbog organizovanja žurke povodom proslave svog 30. rođendana, prekršivši mere predostrožnosti uvede u Velikoj Britaniji. Britanci koji poštuju lokdaun nazvali su Ritu sebičnom kovid-varalicom. Među zvanicima bili su… »
Rita Ora zažalila zbog žurke: Ljudi zatvoreni, a Albanka organizovala korona pijanku

Rita Ora zažalila zbog žurke: Ljudi zatvoreni, a Albanka organizovala korona pijanku

Večernje novosti 30.11.2020
PEVAČICA Rita Ora izvinila se zbog organizovanja žurke povodom proslave svog 30. rođendana, prekršivši mere predostrožnosti uvedene u Velikoj Britaniji. Britanci koji poštuju mere protiv virusa korona nazvali su Ritu sebičnom kovid-varalicom… »

Vesti dana »