Povezane vesti

Nataša u donjem vešu šokirala javnost: Voditeljka planira da smrša 50 kila i ima dobar plan!

Nataša u donjem vešu šokirala javnost: Voditeljka planira da smrša 50 kila i ima dobar plan!

Mondo 30.11.2020
"Šta da vam kažem, tako je to kad se ja skinem". "Šta da vam kažem, tako je to kad se ja skinem". Voditeljka Nataša Aksentijević, poznatija kao Nataša DNK, nedavno je objavila sliku u donjem vešu i otkrila da planira da napravi najveću promenu u… »
Plakaću iznad praseta: Nataša Aksentijević planira da smrša 50 kilograma! Gojazni ljudi su nesrećni, a ovo je razlog!

Plakaću iznad praseta: Nataša Aksentijević planira da smrša 50 kilograma! Gojazni ljudi su nesrećni, a ovo je razlog!

Kurir 30.11.2020
Nataša Aksentijević nedavno je izazvala pravi bum kada je objavila fotografiju u kupaćem kostimu i najavila da ima u planu da smrša. "Šta da vam kažem, tako je to kad se ja skinem. Moja želja je da to bude baš 50 kilograma, ali videćemo… »
"Kad se ja skinem nastane lom": Voditeljka Nataša Aksentijević pozirala u kupaćem sa viškom kilograma: "Smršaću, a tokom…

"Kad se ja skinem nastane lom": Voditeljka Nataša Aksentijević pozirala u kupaćem sa viškom kilograma: "Smršaću, a tokom…

Blic 30.11.2020
Voditeljka Nataša Aksentijević nedavno je izazvala pravi bum kada je objavila fotografiju u kupaćem kostimu i najavila da ima u planu da smrša. - Šta da vam kažem, tako je to kad se ja skinem – u svom prepoznatljivom maniru rekla je glumica i… »

Vesti dana »