Povezane vesti

Dado Polumenta pokazao prelepu suprugu: Ivona prvi put u javnosti o braku sa pevačem (foto)

Dado Polumenta pokazao prelepu suprugu: Ivona prvi put u javnosti o braku sa pevačem (foto)

Mondo 30.11.2020
Rekao da je prvi sa estrade priznao da je probao sve. Rekao da je prvi sa estrade priznao da je probao sve. Dado Polumenta, jedno vreme bio je jedan od najtraženijih i najomiljenih pevača sa naših prostora, a zatim se povukao sa javne scenem i… »
Dado Polumenta ekskluzivno: Prvi sam pričao na estradi da sam probao sve u životu! (Kurir televizija)

Dado Polumenta ekskluzivno: Prvi sam pričao na estradi da sam probao sve u životu! (Kurir televizija)

Kurir 30.11.2020
Dado Polumenta bio je ekskluzivni gost Pulsa Srbije na Kurir televiziji, u kojoj je otkrio da li je imao problema sa narkoticima. "Ja sam prvi pričao o tome. Ja sam prvi na estradi koji se pojavio i rekao pre 10 godina da sam probao sve u životu, ali to… »
Treća supruga dade polumente otkrila kakav im je brak: Iznela nepoznat detalj o pevaču: "On uvek nastrada tu"

Treća supruga dade polumente otkrila kakav im je brak: Iznela nepoznat detalj o pevaču: "On uvek nastrada tu"

Blic 30.11.2020
Pevač Dado Polumenta iza sebe ima dva propala braka, a sreću je pronašao kraj sadašnje supruge Ivone sa kojom je dobio ćerku Aleu i danas važe za jedan od najskladnijih parova na estradi. Ivona je, naime, prvi put progovorila o braku sa pevačem… »
Dado Polumenta u pulsu Srbije: Pevač nakon duže pauze progovorio o lečenju od droge, a evo zašto ga nije bilo!

Dado Polumenta u pulsu Srbije: Pevač nakon duže pauze progovorio o lečenju od droge, a evo zašto ga nije bilo!

Kurir 30.11.2020
Nakon duže medijske ilegale i turbulencija koje je imao u privatnom životu Dado Polumenta bio je ekskluzivni gost Pulsa Srbije na Kurir televiziji. "S obzirom da me nije bilo dve i po godine, nisam imao nijedan nastup, sad sam totalno odmoran i posvetio… »

Vesti dana »