Povezane vesti
Oboleli od leukemije u Nišu dva i po meseca bez lekova, obećana nabavka
Južne vesti 30.11.2020
Osobe u Nišu koje su obolele od hronične mijeloidne leukemije čekaju na lek od septembra meseca, a novi v.d. direktor Kliničkog centra Zoran Perišić istakao je da bi neophodnu terapiju trebalo da dobiju u narednih pet do sedam dana. Novo rukovodstvo… »
U Nišu oboleli od leukemije bez lekova, direktor KC obećao da će ih uskoro dobiti
Medijska kutija 30.11.2020
Pacijenti koji se leče od hronične mijeloidne leukemije na Klinici za hematologiju Kliničkog centra(KC) u Nišu već dva dva i po meseca ne primaju neophodne lekove jer ta zdravstvena ustanova ne nabavlja terapiju za ove bolesnike. Vršilac dužnosti… »
Vesti dana »

Uhapšene dve osobe osumnjičene da su kamenicama razbile staklo na prostorijama SNS u Cvijićevoj ulici
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Američki razarači stižu u vode kod Venecule koja mobiliše četiri i po miliona dobrovoljaca
Danas pre 6 minutajoš 1 povezana

"Neophodna koordinacija svih službi bezbednosti": Direktor policije o sednici Saveta za nacionalnu bezbednost: Ovo je bila jedna od glavnih tema
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Oko donbasa se lome koplja! "Predmet Putinove želje i srž rata u Ukrajini": Zašto je toliko važan i Rusiji i Ukrajini
Blic pre 3 satajoš 2 povezane