Povezane vesti
Umro još jedan kandidat za gradonačelnika Travnika
Dnevnik 30.11.2020
TRAVNIK: Elvedin Kanafija, kandidat za gradonačelnika Travnika iz Saveza za bolju budućnost (SBB) na proteklim lokalnim izborima u BiH, umro je danas u 54. godini. Kanafija je umro u Travniku od posledica koronavirusa. Bio je profesor u Srednjoj… »
Umro još jedan Kandidat za načelnika Travnika: Nakon izbora izgubio bitku sa korona virusom!
Mondo 30.11.2020
Nakon što je preminuo Mirsad Peco, koji je osvojio najviše glasova na održanim lokalnim izborima u BiH, još jedan kandidat je izgubio borbu sa korona virusom. Nakon što je preminuo Mirsad Peco, koji je osvojio najviše glasova na održanim lokalnim… »
Ukleta pozicija načelnika: Preminuo i drugi kandidat za prvog čoveka Travnika
Srbija danas 30.11.2020
Elvedin Kanafija, kandidat SBB-a na proteklim izborima za načelnika Travnika, preminuo je u 54. godini. Kanafija je preminuo danas u Travniku, a iza sebe je ostavio suprugu i dvoje dece. U svojoj dugogodišnjoj karijeri obavljao je brojne odgovorne… »
Vesti dana »
Završen studentski protest u Beogradu, akademci pozvali na Slaviju 23. maja
Ozon press pre 1 satjoš 30 povezanih
Predsednik Irana: Nećemo pognuti glavu pred neprijateljem, ali pregovori nisu kapitulacija
Beta pre 2 satajoš 28 povezanih
Berlin odbio Putinov predlog da posrednik za Ukrajinu bude bivši nemački kancelar Šreder
Serbian News Media pre 18 minutajoš 30 povezanih
Opšte ludilo i sezona iz snova! Ovaj tim je šampion svoje države nakon 40 godina
Večernje novosti pre 3 minutajoš 26 povezanih




