Povezane vesti

Kokoškov zna šta je bio problem: Pa, pogledajte samo naša slobodna bacanja!

Kokoškov zna šta je bio problem: Pa, pogledajte samo naša slobodna bacanja!

Mondo 30.11.2020
Selektor je svestan zašto je igračima bilo veoma teško. Selektor je svestan zašto je igračima bilo veoma teško Košarkaši Srbije savladali su Finsku 75:66 i tako došli na korak od plasmana na Evropsko prvenstvo. Posle šokantnog poraza od… »
Kokoškov ponosan zbog ''velike pobede'', Simonović: ''Vidimo se u sledećem prozoru''

Kokoškov ponosan zbog ''velike pobede'', Simonović: ''Vidimo se u sledećem prozoru''

Sportske.net 30.11.2020
Selektor srpskih košarkaša Igor Kokoškov čestitao je reprezentativcima na urađenom tokom sedam dana i naveo da je pobeda nad Finskom velika. Srbija je pobedila Finsku (75-66) u gradu Espo u četvrtom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. "Na… »
Simonović: Tu sam da objasnim šta znači igrati za Srbiju

Simonović: Tu sam da objasnim šta znači igrati za Srbiju

Nova 30.11.2020
Marko Simonović iskustvom je značajno doprineo pobedi reprezentacije Srbije nad Finskom - 75:66. Krilni košarkaš Crvene zvezde nije bio u nacionalnom timu za duel protiv Švajcarske, ali je odigrao važnu ulogu protiv domaćina “balona” u Espu… »
Kokoškov: Velika pobeda, psihološki težak meč

Kokoškov: Velika pobeda, psihološki težak meč

N1 Info 30.11.2020
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Igor Kokoškov istakao je da je duel sa Finskom u četvrtom kolu kvalifikacija za plasman na Evropsko prventvo psihološki bila mnogo teška, kao i da je njegova ekipa ostvarila veliki trijumf. Orlovi su u… »
Kokoškov posle Finske: Psiha, loš napad i ključ u odbrani

Kokoškov posle Finske: Psiha, loš napad i ključ u odbrani

Nova 30.11.2020
Igor Kokoškov, selektor košarkaša Srbije, mogao je da bude zadovoljan posle pobede nad Finskom 75:66 u 4. kolu kvalifikacija za Evrobasket. “Čestitam mojim igračima na pobedi, na svemu što su uradili u poslednjih sedam dana. Bili su u hotelu… »

Vesti dana »