Povezane vesti
Ministar zdravlja SAD poručio: Neki Amerikanci bi mogli već pre Božića da budu vakcinisani
Kurir 01.12.2020
Posle praznika Dan zahvalnosti, kada je broj ljudi koji su prošli kroz američke aerodrome bio najveći od sredine marta, neki Amerikanci mogli bi da već pre Božića budu vakcinisani, izjavio je ministar zdravlja SAD Aleks Azar. On je u ponedeljak kazao da… »
Moderna zatražila registraciju svoje vakcine za COVID-19
Al Jazeera 01.12.2020
Ovo je druga vakcina visoke učinkovitosti koja ima šansu dobiti zeleno svjetlo od američkih regulatora. Američka biotehnološka kompanija Moderna u ponedjeljak je zatražila hitno odobrenje američkih regulatora za svoju vakcinu za COVID-19, nakon što su… »
Prve dve vakcine protiv korona virusa mogle bi biti dostupne Amerikancima pre Božića
Danas 30.11.2020
Prve dve vakcine protiv novog korona virusa mogle bi biti dostupne Amerikancima pre Božića, rekao je u danas američki ministar zdravlja Aleks Azar, nakon što je kompanija Moderna postala drugi proizvođač vakcina koje će, verovatno, autorizovati… »
Vesti dana »

"Oni su ustali i aplaudirali": Pešić otkrio šta je rekao igračima nakon ispadanja od Finske
Večernje novosti pre 13 minutajoš 9 povezanih

Čekamo devojke da nam donesu medalju sa Svetskog prvenstva: Evo kad nastupaju Španović, Vilagoš, Topić...
Mondo pre 1 satjoš 10 povezanih

Zemljotres jačine 7,4 stepena po Rihterovoj skali kod istočne obale Kamčatke
RTV pre 18 minutajoš 6 povezanih

Erika Kirk se oprostila od ubijenog supruga, pa poručila: Sad nosi krunu mučenika, krici će odjekivati svetom
Telegraf pre 43 minutajoš 5 povezanih