Povezane vesti

Vulin o migrantima: Najmanje me brine šta će reći EU

Vulin o migrantima: Najmanje me brine šta će reći EU

Nova 01.12.2020
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da ga najmanje brine šta će EU reći povodom odnosa državnih organa Srbije prema migrantima. On je za Prvu televiziju rekao da je “za razliku od većine članica EU”, Srbija pokazala… »
Vulin: Najmanje me brine šta će reći EU o odnosu srpskih organa prema migrantima

Vulin: Najmanje me brine šta će reći EU o odnosu srpskih organa prema migrantima

N1 Info 01.12.2020
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da ga najmanje brine šta će EU reći povodom odnosa državnih organa Srbije prema migrantima. On je za Prvu televiziju rekao da je "za razliku od većine članica EU", Srbija pokazala da je… »
Vulin o migrantima: Najmanje me brine šta će reći EU, a najviše šta će da kažu građani Srbije

Vulin o migrantima: Najmanje me brine šta će reći EU, a najviše šta će da kažu građani Srbije

Kurir 01.12.2020
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da ga najmanje brine šta će da kaže EU, a najviše šta će da kažu građani Srbije kada je reč o odnosu prema migrantima i istakao da se Srbija prema migrantima ponaša dostojanstveno i… »

Vesti dana »