Повезане вести
Опело и кремација легендарног Мише Алексића сутра на Лешћу
Нова 01.12.2020
Басиста легендарне рок групе Рибља Чорба, Миша Алексић, који је преминуо у 68. години од последица коронавируса, биће кремиран сутра, 2. децембра на гробљу Лешће. Опело и кремација легендарног Мише Алексића заказано је за сутра… »
Последње збогом гитаристи „Рибље чорбе“: Миши Алексићу биће испуњена последња жеља!
Вести онлине 01.12.2020
Гитариста, који је преминуо од последица коронавируса у 67. години, биће испраћен 2. децембра. Миша Алексић, који је преминуо у 67. години од последица коронавируса 29. новембра, биће кремиран сутра на гробљу Лешће. Испраћај за… »
Испраћај мише алексића: Легендарни басиста биће кремиран на Лешћу
Вечерње новости 30.11.2020
МИША Алексић ће бити кремиран на београдском гробљу Лешће, а испраћај за кремацију је у среду (2. децембра) у 12.30 часова. Чланови породице напомињу да на гробље могу да дођу сви који желе, уз неопходно ношење маски и… »
Вести дана »
АФЕТ о извештају о Србији: Свако значајно назадовање да се одрази на финансијску подршку
Радио 021 пре 1 сатјош 38 повезаних
"СНС екипа за специјалне задатке": Ко су путници којима није дозвољен улазак у Црну Гору
Н1 Инфо пре 2 сатајош 82 повезане
ВЈТ: Двојица полицијских службеника ухапшена у истрази убиства у ресторану на Сењаку
Н1 Инфо пре 1 сатјош 90 повезаних
Огласио се Богдан Богдановић поводом смрти Едина Авдића: Капитен Србије дубоко потресен великом трагедијом...
Курир пре 2 сатајош 38 повезаних




