Povezane vesti
"Cilj je da građani sami izaberu koju vakcinu žele" Brnabić razgovarala sa predstavnicima Fajzera
Srbija danas 01.12.2020
Brnabić je istakla da je cilj da građani mogu da izaberu koju će vakcinu primiti. Regionalni direktor kompanije Fajzer za Adriatik regiju, Roberto Roka, upoznao je danas predsednicu vlade Anu Brnabić dokle se stiglo sa dinamikom proizvodnje vakcine… »
Prve doze ruske vakcine stižu ove sedmice u Srbiju na laboratorijsku kontrolu
Pressek 01.12.2020
U Srbiju će do kraja ove sedmice stići 20 doza ruske vakcine Sputnjik V za laboratorijsku kontrolu, najavio je danas ministar industrije i trgovine Ruske Federacije Denis Manturovim, u razgovoru sa premijerkom Srbije Anom Brnabić, saopštila je Vlada… »
Do kraja sedmice u Srbiju stižu ruske vakcine na laboratorijsku kontrolu
Zoom UE 01.12.2020
BEOGRAD-Predsednica vlade Ana Brnabić razgovarala je danas na video – konferenciji s ministrom industrije i trgovine Ruske Federacije Denisom Manturovim.Manturov je Brnabićevu upoznao sa tim dokle se stiglo sa proizvodnjom ruske vakcine protiv… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 3 satajoš 1 povezana