Povezane vesti

Vidaković se nagodio na 6 meseci nanogice i obavezno lečenje

Vidaković se nagodio na 6 meseci nanogice i obavezno lečenje

Nova 01.12.2020
Kako Nova.rs saznaje, glumac Bane Vidaković nagodio se sa tužilaštvom na šest meseci kućnog zatvora i meru obaveznog lečenja od narkotika, a sud bi ovu odluku trebalo da potvrdi 17. decembra. Naime, poznati umetnik je neposredno pred početak… »
Vidaković u Palati pravde: Ne očekujem ništa od suđenja

Vidaković u Palati pravde: Ne očekujem ništa od suđenja

Nova 01.12.2020
Glumac Bane Vidaković, koji se tereti za neovlašćeno držanje narkotika stigao je danas oko 11.40 na pripremno ročište u Viši sud u Beogradu, kada će morati da se izjasni po pitanju krivice za pomenuto delo. Vidaković je u Palatu pravde stigao 20… »
Bane Vidaković na ročištu zbog posedovanja heroina: U sud došao sam, odmahnuo rukom i imao samo jedan odgovor

Bane Vidaković na ročištu zbog posedovanja heroina: U sud došao sam, odmahnuo rukom i imao samo jedan odgovor

Blic 01.12.2020
Glumac Bane Vidaković pojavio se danas na pripremnom ročištu pred suđenje, zbog neovlašćenog držanja droge. Bane Vidaković je na ročište u Palati pravde došao sam, a pred ulazak u sud nije bio raspoložen da razgovara sa novinarima. Na pitanje… »
Bane Vidaković priznao krivicu za posedovanje droge

Bane Vidaković priznao krivicu za posedovanje droge

Nova 01.12.2020
Pripremno ročište glumcu Banetu Vidakoviću održano je danas u Višem sudu u Beogradu, a kako portal Nova.rs saznaje, poznati umetnik je neposredno pred početak suđenja sklopio sporazum o priznanju krivice. Vidakoviću se na teret stavlja delo… »

Vesti dana »