Povezane vesti

Dašić: Epidemija u Kragujevcu „prilično van kontrole”

Pressek 01.12.2020
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić izjavio je da je epidemija u Kragujevcu „prilično van kontrole” i da su „jako veliki brojevi” jer se „deo građanstva oglušio o protivepidemijske mere”. - U septembru i oktobru upozoravali smo i mi… »

Dašić: Epidemija u Kragujevcu prilično van kontrole, cifre jako velike…

InfoKG 01.12.2020
Epidemija u Kragujevcu je “prilično van kontrole” i “jako su velike cifre” jer se “deo građanstva” oglušio o protivepidemijske mere, izjavio je danas gradonačelnik Nikola Dašić, piše Beta. “U septembru i oktobru upozoravali smo i mi… »

Gradonačelnik: Epidemija u Kragujevcu „prilično van kontrole“

Glas Šumadije 01.12.2020
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić izjavio je danas da je epidemija u gradu „prilično van kontrole“ i da su „jako velike cifre“ jer se „deo građanstva“ oglušio o protivepidemijske mere. „U septembru i oktobru upozoravali smo i mi… »

Dašić: Ima dovoljno bolničkih kapaciteta, ali nema dovoljno zdravstvenog osoblja

iKragujevac 01.12.2020
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić izjavio je danas da su "jako velike cifre" jer se "deo građanstva" oglušio o protivepidemijske mere. "U septembru i oktobru upozoravali smo i mi 'ispred grada', ali i svi zdravstveni radnici, da će do ovoga… »

Gradonačelnik Kragujevca: Upozoravali smo, deo građanstva oglušio se o protivepidemijske mere

B92 01.12.2020
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić izjavio je danas da su "jako velike cifre" jer se "deo građanstva" oglušio o protivepidemijske mere. "U septembru i oktobru upozoravali smo i mi 'ispred grada', ali i svi zdravstveni radnici, da će do ovoga… »

Vesti dana »