Povezane vesti
Trampov žestok napad
Vesti online 02.12.2020
Američki predsednik Donald Trump obavezao se da će staviti veto na Zakon o odobrenju nacionalne odbrane (NDAA), kojim se utvrđuje vojni budžet za 2021. godinu, ukoliko ne bude ukinuta mera koja štiti kompanije u čijem su vlasništvu društvene mreže od… »
Trump najavio veto ako se ne ukloni članak o internetskoj odgovornosti
Slobodna Evropa 02.12.2020
Američki predsjednik Donald Trump izjavio je u utorak da će staviti veto na Zakon o odobrenju za nacionalnu odbranu, težak 740 milijardi dolara, ako se ne ukloni savezna odredba koja štiti tehnološke kompanije poput Facebooka i Twittera odgovornosti zbog… »
Tramp udario na moćnike: Predsednik SAD najavio radikalan potez u borbi protiv cenzure
Večernje novosti 02.12.2020
PREDSEDNIK SAD Donald Trump obavezao se da će staviti veto na Zakon o odobrenju nacionalne odbrane (NDAA), kojim se utvrđuje vojni budžet za 2021. godinu, ukoliko ne bude ukinuta mera koja štiti kompanije u čijem su vlasništvu društvene mreže od… »
Trump najavio veto ako se ne ukloni članak o internetskoj odgovornosti
Al Jazeera 02.12.2020
Trump traži uklanjanje savezne odredbe koja štiti tehnološke kompanije poput Facebooka i Twittera odgovornosti zbog sadržaja koji objavljuju korisnici. Američki predsjednik Donald Trump izjavio je u utorak da će staviti veto na Zakon o odobrenju za… »
Vesti dana »
Na današnji dan: Rođena Isidora Sekulić, umro Karduči, Kastro postao premijer Kube
Radio 021 pre 2 minutajoš 2 povezane
Zelenski posle Minhena: Biće novih paketa podrške; Fico: Zapad mora da obnovi dijalog s Rusijom
RTS pre 1 satjoš 1 povezana
Tokom dana smena sunca i oblaka, popodne naoblačenje, na planinama sneg; RHMZ izdao upozorenje
RTV pre 22 minutajoš 4 povezane
Radanov otkrio, košarkaši Partizana imaće još jedno takmičenje pre Kupa Koraća!
Sportske.net pre 6 satijoš 3 povezane





