Povezane vesti

Poslednje zbogom basisti riblje čorbe: Miša Aleksić uz ovu pesmu Bitlisa ispraćen na večni počinak, ćerka i supruga…

Poslednje zbogom basisti riblje čorbe: Miša Aleksić uz ovu pesmu Bitlisa ispraćen na večni počinak, ćerka i supruga…

Kurir 02.12.2020
Prodica i prijatelji Miše Aleksića, koji je 29. novembra preminuo od posledica korona virusa, opraštaju se od muzičara. Opelo i ispraćaj za kremaciju održano je na groblju Lešće u Beogradu, gde se od muzičara oprostilo oko 50 ljudi i svi su… »
(Video) "mnogo mi nedostaje i ništa neće biti isto": Ćerka Miše Aleksića u suzama održala potresan govor: "Mislila sam da…

(Video) "mnogo mi nedostaje i ništa neće biti isto": Ćerka Miše Aleksića u suzama održala potresan govor: "Mislila sam da…

Blic 02.12.2020
Ispraćaj za kremaciju muzičara Miše Aleksića, gitariste "Riblje čorbe" koji je 29. novembra preminuo od posledica korona virusa, održan je danas na groblju Lešće u Beogradu. Tom prilikom, Mišina ćerka Mina Aleksić posvetila je ocu emotivan… »
Sa tobom je umrlo pola mene: Potresan govor Mišine ćerke

Sa tobom je umrlo pola mene: Potresan govor Mišine ćerke

Nova 02.12.2020
Mina Aleksić, ćerka Miše Aleksića, održala je potresni govor na poslednjem ispraćaju svog oca, koji je preminuo od posledica zaraze koronavirusom. “Nisam spremila govor jer sam mislila da neću imati snage za njega. Volela bih da kažem nešto iz… »
(Video) Cveće u obliku gitare na kovčegu Miše Aleksića: Supruga i ćerka slomljene od bola, kolege došle da se poslednji…

(Video) Cveće u obliku gitare na kovčegu Miše Aleksića: Supruga i ćerka slomljene od bola, kolege došle da se poslednji…

Blic 02.12.2020
Ispraćaj za kremaciju muzičara Miše Aleksića, koji je 29. novembra preminuo od posledica korona virusa, održan je danas na groblju Lešće u Beogradu. Porodica se okupila u kapeli, skrhane bolom supruga Jasmina i ćerka Mina su primale saučešće, a… »
Nebu je falila jedna bas gitara: Miša Aleksić ispraćen na večni počinak, ćerka Mina oprostila se rečima koje slamaju…

Nebu je falila jedna bas gitara: Miša Aleksić ispraćen na večni počinak, ćerka Mina oprostila se rečima koje slamaju…

Večernje novosti 02.12.2020
DANAS je na večni počinak ispraćen basista "Riblje čorbe" Miša Aleksić, koji je preminuo u 68. godini od posledica virusa korona. Od njega su se oprostili porodica, prijatelji i kolege, a poznati muzičar u kovčeg je spušten uz zvuke pesme Bitlsa… »
Muzika u kapeli i gitara od ruža: Kolege, prijatelji i porodica se oprostili od Miše Aleksića

Muzika u kapeli i gitara od ruža: Kolege, prijatelji i porodica se oprostili od Miše Aleksića

Telegraf 02.12.2020
Basista rok grupe "Riblja čorba" preminuo je u nedelju u 67. godini, od posledica virusa korona. Miša Aleksić biće kremiran danas na beogradskom groblju Lešće, a ispraćaj je počeo u 12.30 časova. Članovi porodice zamolili su da na groblje dođu… »

Vesti dana »