Povezane vesti
Francuska zbog ekstremizma provjerava 76 džamija
Slobodna Evropa 03.12.2020
Francuska vlada će za borbu protiv vjerskog ekstremizma pokrenuti val mjera, "masivnih i bez presedana", izjavio je ministar unutarnjih poslova Gerald Darmanin dodajući da će jedan korak biti i provjera 76 džamija. Darmanin je na Twitteru izjavio da… »
Francuska zbog ekstremizma proverava 76 džamija
RTV 03.12.2020
PARIZ - Francuska vlada će u borbi protiv verskog ekstremizma preduzeti niz akcija, masovnih i bez presedana, među kojima je i provera dzamija, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Žerar Darmanin. On je na Tviteru napisao da će jedna od akcija… »
Francuski ministar najavio provjeru 76 džamija
Al Jazeera 03.12.2020
Vlada Francuske također je zabranila rad Kolektiva za borbu protiv islamofobije u toj zemlji. Francuska vlada će za borbu protiv vjerskog ekstremizma pokrenuti val mjera, "masivnih i bez presedana", izjavio je u srijedu ministar unutarnjih poslova… »
Vesti dana »

Milivojević: DS nije i neće učestvovati u pregovorima i predlogu prelazne Vlade koja uključuje vlast
Beta pre 2 satajoš 31 povezana

Dekan Fizičkog fakulteta poručio ministarki prosvete: Dođite i uhapsite ceo fakultet
Danas pre 2 satajoš 24 povezane

Severna Makedonija: Sahrana poginulih u požaru u diskoteci u Kočanima
BBC News pre 1 satjoš 55 povezanih