Povezane vesti

Mesi na raskršću - PET razloga kažu "DA" za Nejmarovu najveću želju!

Mesi na raskršću - PET razloga kažu "DA" za Nejmarovu najveću želju!

Sportske.net 03.12.2020
Nejmar je "uzdrmao" fudbalsku Evropu, da li bi se on vratio u Barsu ili bi voleo da mu se Mesi pridruži u Parizu? Glavno pitanje jeste - šta PSŽ u ovom trenutku može da ponudi Mesiju, a Barsa ne može? Prva zvezda Pari Sen Žermena, Nejmar, poručio… »
Podrhtava fudbalski svet: Nejmar otkrio da će od naredne sezone igrati sa Mesijem

Podrhtava fudbalski svet: Nejmar otkrio da će od naredne sezone igrati sa Mesijem

Večernje novosti 03.12.2020
LIONEL Mesi i Nejmar ponovo zajedno. Ljubitelji fudbala bili bi oduševljeni kada bi ovaj tandem videli opet na terenu, a Brazilac naglašava da je moguće da se to desi već sledeće sezone. Kao što je poznato Mesi i Nejmar su već igrali zajedno u… »
Solskjer se kaje što nije predvideo neke stvari, da može da vrati vreme...

Solskjer se kaje što nije predvideo neke stvari, da može da vrati vreme...

Sportske.net 03.12.2020
Norvežanin čvrsto veruje da Junajted drži sve konce u svojim rukama u grupi H Lige šampiona. Menadžer Mančester junajteda Ole-Gunar Solskjer istakao je posle poraza od PSŽ-a da se njegov tim i dalje pita za sve u odlučujućem kolu grupne faze Lige… »
Nejmar i mesi će igrati zajedno, sada je potvrđeno: Na pomolu transfer decenije, čeka se da pukne bomba!

Nejmar i mesi će igrati zajedno, sada je potvrđeno: Na pomolu transfer decenije, čeka se da pukne bomba!

Mondo 03.12.2020
Nejmar je uzburkao strasti u Parizu i Barseloni. Nejmar je uzburkao strasti u Parizu i Barseloni. PSŽ je u veoma bitnom meču Lige šampiona savladao Mančester junajted i tako ostao u trci za plasman u nokaut fazu tog takmičenja. Nejmar je postigao dva… »
Nejmar obećao veliku stvar, evo kada će ponovo zaigrati sa Mesijem!

Nejmar obećao veliku stvar, evo kada će ponovo zaigrati sa Mesijem!

Sportske.net 03.12.2020
Brazilac je bio raspoložen nakon velike pobede protiv Mančester junajteda. Zvezda PSŽ-a Nejmar bio je prilično raspoložen na konferenciji za medije posle velike pobede protiv Mančester junajteda na Old Trafordu. PSŽ je u gotovo presudnoj utakmici u… »
Nejmar raspalio vatru: Mesi i ja sledeće sezone opet zajedno

Nejmar raspalio vatru: Mesi i ja sledeće sezone opet zajedno

Mozzart sport 03.12.2020
“Moramo to da uradimo“, kaže as Pari Sen Žermena. Lionel Mesi je bio ljut i hteo je da ide u Mančester Siti, na kraju je Đozep Marija Bartomeu shvatio da ne može protiv najvećeg i rešio je da napusti predsedničku funkciju, pa se nadaju da će… »
Nejmar razbio Junajted, pa poručio: "Hoću opet s Mesijem, to želim najviše od svega"

Nejmar razbio Junajted, pa poručio: "Hoću opet s Mesijem, to želim najviše od svega"

Telegraf 03.12.2020
Brazilac i Argentinac ponovo u tandemu, pitanje je samo da li u Parizu ili Barseloni. Da zna hit Harisa Džinovića "Laže, mjesec", Nejmar bi kultnim refrenom "ja bih opet samo s tobom, s tobom mi je najbolje" poručio šta misli o ponovnom igranju u… »

Vesti dana »