Povezane vesti

"Otac mi se raspadao u rukama": Reči neutešnog sina nakon požara kod Bora slamaju srce

"Otac mi se raspadao u rukama": Reči neutešnog sina nakon požara kod Bora slamaju srce

Mondo 03.12.2020
Do požara je najverovatnije došlo usled zapaljenja šporeta na drva u sobi. Utvrđeno je da smrt nije nasilna, kao i da se nesrećni čovek ugušio dimom. Do požara je najverovatnije došlo usled zapaljenja šporeta na drva u sobi. Utvrđeno je da smrt… »
"Raspadao mi se u rukama": Potresna ispovest Boranina čiji je otac poginuo u požaru: "Kofama smo gasili vatru"

"Raspadao mi se u rukama": Potresna ispovest Boranina čiji je otac poginuo u požaru: "Kofama smo gasili vatru"

Blic 03.12.2020
Nenad Milovanović (67) izgoreo je u požaru koji je izbio u njegovoj kući u borskom selu Donja Bela Reka. Nesrećni ćovek je u trenutku izbijanja požara bio sam u kući. - Oko devet sati uveče je večerao i popio lekove. Legao je u krevet i tražio… »
Pokušao da izvuče oca iz požara, ali mu nije bilo spasa

Pokušao da izvuče oca iz požara, ali mu nije bilo spasa

Nova 03.12.2020
U požaru koji je sinoć izbio u kući u selu Donja Bela Reka kod Bora, izgoreo je meštanin Nenad Milovanović (67). Njega je pronašao njegov sin Srđan, koji živi blizu kuće u kojoj je izbio požar. “Sa tatom sam se poslednji put video oko devet… »
Tragedija kod Bora: Nenad (67) izgoreo u svojoj kući

Tragedija kod Bora: Nenad (67) izgoreo u svojoj kući

Mondo 03.12.2020
Požar je buknuo u porodičnoj kući. Požar je buknuo u porodičnoj kući. U selu Donja Bela Reka, kod Bora u požaru je stradao Nenad Milovanović (67). Požar je buknuo u Nenadovoj kući juče oko 23.30 sati. Izvršen je uviđaj, a uzrok požara biće… »
Plamen progutao čoveka (67): Tragedija u Boru - požar u kući planuo oko ponoći

Plamen progutao čoveka (67): Tragedija u Boru - požar u kući planuo oko ponoći

Večernje novosti 03.12.2020
U SELU Donja Bela Reka kod Bora noćas je u požaru stradao Nenad M. star 67 godina. Požar je izbio u Nenadovoj kući sinoć oko 23.30 sati. Uzrok požara biće utvrđen tokom istrage. (Pink)… »
Muškarac stradao u požaru u selu kod Bora

Muškarac stradao u požaru u selu kod Bora

Nova 03.12.2020
Šezdesetsedmogodišnji muškarac tragično je izgubio život sinoć u požaru koji je zahvatio njegovu kuću u selu Donja Bela Reka kod Bora. Do požara je prema prvim informacijama došlo sinoć oko 23.30 časova, kada je vatra buknula i brzo se… »

Vesti dana »