Povezane vesti

"Moje najdraže biće me je napustilo zauvek" Brat žene koja je poginula u sudaru sa vozom oprostio se od nje potresnom…

"Moje najdraže biće me je napustilo zauvek" Brat žene koja je poginula u sudaru sa vozom oprostio se od nje potresnom…

Blic 03.12.2020
Slobodanka U. (31) iz Banatskog Velikog Sela u blizini Kikinde, stradala je juče u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na pružnom prelazu kod Bajkoma, kada je u njen automobil udario voz. Saobraćajka se dogodila na pružnom prelazu na… »
Bobu (31) umesto za udaju spremaju za večni počinak: Otac jedva stoji nakon tragedije na pruzi kod Bajmoka brat se guši u…

Bobu (31) umesto za udaju spremaju za večni počinak: Otac jedva stoji nakon tragedije na pruzi kod Bajmoka brat se guši u…

Kurir 03.12.2020
U porodičnoj kući Slobodanke Bobe Ugrinić (31) iz Banatskog Velikog Sela kod Kikinde, koja je u sredu poginula na pružnom prelazu na izlazu iz Bajmoka kad je na "golf" kikindskih registarskih oznaka naleteo putnički voz, vreme kao da je stalo. Nema… »
Moje sve na svetu me je napustilo zauvek Boba (31) stradala na pruzi kod Bajmoka, a brat se ovim rečima oprostio od voljene…

Moje sve na svetu me je napustilo zauvek Boba (31) stradala na pruzi kod Bajmoka, a brat se ovim rečima oprostio od voljene…

Kurir 03.12.2020
Slobodanka Boba U. (31) iz Banatskog Velikog Sela kod Kikinde nastradala je juče u teškoj nesreći na pružnom prelazu na izlazu kod Bajmoka. Nesreća se dogodila kada je putnički voz, koji saobraća na relaciji Subotica - Sombor, naleteo na "golf"… »
Boba nije preživela udar voza: Ovo je devojka koja je nastradala danas kod Subotice

Boba nije preživela udar voza: Ovo je devojka koja je nastradala danas kod Subotice

Večernje novosti 03.12.2020
U TEŠKOJ saobraćajnoj nesreći, koja se jutros dogodila na pružnom prelazu kod Bajmoka, u blizini Subotice, poginula je Slobodanka Boba Ugrinić (31) iz Banatskog Velikog Sela kod Kikinde. Do nesreće je došlo oko osam časova, kada je putnički voz… »

Vesti dana »