Povezane vesti

Oven: Da sam ja trener, on ne bi više igrao za Junajted

Oven: Da sam ja trener, on ne bi više igrao za Junajted

N1 Info 03.12.2020
Fudbaleri Mančester Junajteda u petom kolu Lige šampiona na Old Trafordu poraženi su od PSŽ (1:3), a nekadašnji napadač Crvenih đavola Majkl Oven imao je brojne kritike, posebno na račun Freda. Brazilac je na startu drugog poluvremena dobio drugi… »
"Ono što oni igraju nije: Fudbal!" Igrač Mančestera žestoko ispljuvao Nejmara i kompaniju

"Ono što oni igraju nije: Fudbal!" Igrač Mančestera žestoko ispljuvao Nejmara i kompaniju

Sportal blic 03.12.2020
Fudbaler Pari Sen Žermena su u petom kolu Lige šampiona pobedili Mančester junajted sa 3:1 i tako ostali u trci da prođu u nokaut fazu takmičenja. Utakmicu na "Teatru snova" obeležio je sukob i najveće zvezde PSŽ-a . Vezista Junajteda je nimalo… »
„PSŽ ne igra fudbal, oni se valjaju“

„PSŽ ne igra fudbal, oni se valjaju“

Vesti online 03.12.2020
Mančester junajted i Pari Sen Žermen su vodili žestoke bitke na meču H grupe Lige šampiona, a Francuzi su izašli kao pobednici, pošto su slavili sa 3:1. Meč je obilovao duelima, navijači Junajteda smatraju da je Ole Gunar Solskjer kriv za poraz… »
Ole kritikuje završnicu: Trebalo je da zatvorimo utakmicu

Ole kritikuje završnicu: Trebalo je da zatvorimo utakmicu

N1 Info 03.12.2020
Mančester Junajted je poražen na svom terenu od Pari sen Žermena u Ligi šampiona 3:1, a menadžer "crvenih đavola" Ole Gunar Solšer poručuje da je njegova ekipa lako mogla da dobije utakmicu. Mančester Junajted će i pored poraza od Parižana i… »
Zbog ovog promašaja mu se podsmeva ceo internet: Napadač Junajteda se baš izblamirao, kako je ovo uspeo? (video)

Zbog ovog promašaja mu se podsmeva ceo internet: Napadač Junajteda se baš izblamirao, kako je ovo uspeo? (video)

Mondo 03.12.2020
Ovaj promašaj će ga boleti... Ovaj promašaj će ga boleti... Entoniju Marsijalu baš ne ide ovih dana. Već je upisao 15 nastupa ove sezone za Mančester junajted i reprezentaciju Francuskel, ali je i dalje na samo dva postignuta gola. Na meču Lige… »
PSŽ preživeo, Junajted u problemu

PSŽ preživeo, Junajted u problemu

Danas 02.12.2020
Žiru sa četiri gola izdominirao u Sevilji, Parižani i Lajpcig najavili "žurku" pred poslednje kolo u grupi E Zaplet kakav se samo poželeti može; posle pobeda Lajpciga u Istanbulu, odnosno PSŽ u Mančesteru, pred poslednje kolo grupe E Junajted… »
Sveci nadigrali đavole: Šou Olivijea Žirua u Sevilji, slavili Barsa i Juve

Sveci nadigrali đavole: Šou Olivijea Žirua u Sevilji, slavili Barsa i Juve

Večernje novosti 02.12.2020
PRŠTALO je sve od golova u večerašnjim mečevima 5. kola Lige šampiona. Odlično je počelo duelom Bašahšehira i Lajpciga na kome smo videli sedam pogodaka. Potvrdila se ona stara "ako se po jutru dan poznaje"... Duel u Mančesteru bio je derbi… »

Vesti dana »