Povezane vesti

Abazović "u klinču" s poslanicima DPS: Gurate nas u sukobe, crtate mi metu...

Abazović "u klinču" s poslanicima DPS: Gurate nas u sukobe, crtate mi metu...

N1 Info 03.12.2020
Lider Građanskog pokreta URA i kandidat za potpredsednika crnogorske vlade Dritan Abazović rekao je da buduća vlada želi da gradi "najbolje moguće" odnose sa susedima i optužio, do skora vladajuću Demokratsku partiju socijalista (DPS) da gura… »
"Vaše veličanstvo da se spusti": Pršti u parlamentu Crne Gore, Dritan u svađi sa poslanicima DPS-a, jedan mu poručio da…

"Vaše veličanstvo da se spusti": Pršti u parlamentu Crne Gore, Dritan u svađi sa poslanicima DPS-a, jedan mu poručio da…

Blic 03.12.2020
Vlada o kojoj poslanici raspravljaju je prva u istoriji ove zemlje koja predstavlja volju naroda, rekao je danas u Skupštini Crne Gore lider koalicije "Crno na bijelo" Dritan Abazović, koji je optužio odlazeći DPS za katastrofalno stanje u državi. -… »
Dritan zapenio u crnogorskom parlamentu: Vi pričate o jednonacionalnoj Vladi? Kako vas nije sramota?! (video)

Dritan zapenio u crnogorskom parlamentu: Vi pričate o jednonacionalnoj Vladi? Kako vas nije sramota?! (video)

Pravda 03.12.2020
Predsednik URA URA Dritan Abazović rekao je u skupštini Crne Gore na Treća sednica Drugog redovnog zasedanja u 2020. godini da je DPS vršio pljačku države 30 godina. - Ovo je prva demokratska Vlada u istoriji naše zemlje i prva Vlada koja… »
Crtate mi metu na čelu: Poslanici DPS napali Abazovića, on im žestoko uzvratio!

Crtate mi metu na čelu: Poslanici DPS napali Abazovića, on im žestoko uzvratio!

Kurir 03.12.2020
Lider Građanskog pokreta URA i kandidat za potpredsednika crnogorske vlade Dritan Abazović rekao je danas da buduća vlada želi da gradi "najbolje moguće" odnose sa susedima i optužio, do skora vladajuću, Demokratsku partiju socijalista (DPS) da… »
Dritan zapenio u crnogorskom parlamentu, 5 minuta se drao na Milove poslanike!" (video)

Dritan zapenio u crnogorskom parlamentu, 5 minuta se drao na Milove poslanike!" (video)

Alo 03.12.2020
Predsednik URA URA Dritan Abazović rekao je u skupštini Crne Gore na Treća sednica Drugog redovnog zasedanja u 2020. godini da je DPS vršio pljačku države 30 godina. - Ovo je prva demokratska Vlada u istoriji naše zemlje i prva Vlada koja… »
Dritan zaratio s Milom u Skupštini: Kako vas nije sramota?

Dritan zaratio s Milom u Skupštini: Kako vas nije sramota?

Nova 03.12.2020
Poslanik koalicije „Crno na bijelo“ Dritan Abazović optužio je DPS Mila Đukanovića da crtaju mete ljudima na leđima i da odlaze ostavljajući "sprženu" zemlju i da su 30 godina pljačkali zemlju. "Ovo će biti prva demokratska vlada u istoriji… »

Vesti dana »