Povezane vesti

Manekenka sve do sad krila trudnoću: Prva fotka sa stomakom

Manekenka sve do sad krila trudnoću: Prva fotka sa stomakom

Nova 03.12.2020
Manekenka Ivana Korab objavila je prvu fotografiju sa trudničkim stomakom na svom Instagram profilu. Ona je uz fotografiju napisala i poduži tekst, te se osvrnula i na spekulacije da je trudna sa oženjenim muškarcem. – I evo prve slike na mom… »
"Krila sam trudnoću, moj dragi je oženjen": Srpska lepotica pobesnela i sve priznala: "ljubomorni me pljuju"

"Krila sam trudnoću, moj dragi je oženjen": Srpska lepotica pobesnela i sve priznala: "ljubomorni me pljuju"

Blic 03.12.2020
Atraktivna manekenka Ivana Korab postavila je prvi put fotografiju sa stomakom na svom Instagram profil. Ona je sve objasnila vezano za njenu trudnoću, kao i spekulacija da je u vezi sa oženjenim momkom. - I evo prve slike na mom instagramu mene sa… »
Krila sam trudnoću, moj dragi je oženjen! Srpska manekenka progovorila o ocu deteta i prvi put pokazala stomak! (foto)

Krila sam trudnoću, moj dragi je oženjen! Srpska manekenka progovorila o ocu deteta i prvi put pokazala stomak! (foto)

Mondo 03.12.2020
Zapušila svima usta. Zapušila svima usta. Srpska manekenka Ivana Korab, podelila je prvu trudničku sliku na Instagram, a onda prvi put progovorila i o ocu svoga deteta. Iako je više puta naglasila da ne želi da javno pričao o svom privatnom životu… »

Vesti dana »