Povezane vesti
Struka protiv korone: Kako rešiti gužve pred ambulantama
Nova 03.12.2020
Nepregledni redovi pred kovid ambulantama koji se ponavljaju iz dana u dan dodatno uznemiravaju građane tokom epidemije. Niko nije imun na činjenicu da bi ukoliko se zarazi mogao da provede po pet šest sati na hladnoći čekajući na pregled kod lekara. Da… »
Struka protiv korone: Pomaže li vakcina kod sezonskog gripa
Nova 03.12.2020
Hronični bolesnici tokom ove epidemije spadaju u rizičnu grupu. Zato je čitaoca portala Nova.rs, koji je dijabetičar na intenzivnoj insulinskoj terapiji interesovalo da li i koliko vakcina protiv sezonskog gripa štiti hronične bolesnike i u slučaju… »
Struka protiv korone: Sve o dolasku vakcine u Srbiju
Nova 03.12.2020
Vest da je kompanija Fajzer podnela dokumentaciju da njihova vakcina protiv korone bude registrovana u Srbiji obradovala je mnoge. Međutim, izbacila je u prvi plan i mnogobrojna pitanja o vakcini. Zašto je Fajzerova vakcina drugačija od ovih koje smo do… »
Vesti dana »

Favoriti po planu: Zverev u drugom kolu US opena, prošle Gof, Osaka, Vekić...
Dnevnik pre 24 minutajoš 56 povezanih

Mirno kod Filozofskog fakulteta u Novom Sadu: Novo okupljanje građana i studenata od 15h
N1 Info pre 1 satjoš 21 povezana

Ko sve čeka Zvezdu u Ligi Evrope i da li je vreme za meč za Dinamom
Sportske.net pre 1 satjoš 26 povezanih