Povezane vesti

Erdogan će se vakcinisati za primer Turcima

Erdogan će se vakcinisati za primer Turcima

Nova 04.12.2020
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan poručio je danas da želi biti primer svojim sugrađanima i da će primiti vakcinu protiv koronavirusa ukoliko to bude potrebno. Turska je naručila milion doza vakcine Fajzer i Biontek ali i 50 miliona doza… »
Evropske zemlje prave planove za vakcinaciju građana

Evropske zemlje prave planove za vakcinaciju građana

RTV 04.12.2020
LONDON - Evropske zemlje naručile su vakcine protiv korona virusa različitih proizvođača i u iščekivanju njihovih isporuka, prave strategije o vakcinisanju stanovništva kako bi ono što pre moglo da počne. Stanovnici Velike Britanije trebalo bi da… »
„Nije mi problem da se vakcinišem“

„Nije mi problem da se vakcinišem“

Vesti online 04.12.2020
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da će primiti vakcinu protiv koronavirusa kako bi tako da primer građanima. – Nije mi problem da se vakcinišem. Neophodno je učiniti takav korak kao primer drugima – rekao je Erdogan posle… »
Fajzerova vakcina stigla u Britaniju

Fajzerova vakcina stigla u Britaniju

RTV 04.12.2020
LONDON - Prvi kontingent vakcine protiv korona virusa američke kompanije Fajzer i Biontek stigao je u Veliku Britaniju. Vakcine su odnete u centralno skladište na nepoznatoj lokaciji odakle će biti distribuirane bolničkim centrima za vakcinaciju… »
Fajzerova vakcina stigla u Britaniju: Stigao prvi kontigent, smeštene su u skladištu na nepoznatoj lokaciji

Fajzerova vakcina stigla u Britaniju: Stigao prvi kontigent, smeštene su u skladištu na nepoznatoj lokaciji

Blic 04.12.2020
Prvi kontingent vakcine protiv korona virusa američke kompanije Fajzer i Biontek stigao je u Veliku Britaniju. Vakcine su odnete u centralno skladište na nepoznatoj lokaciji odakle će biti distribuirane bolničkim centrima za vakcinaciju širom… »
Velika Britanija prešla prag od 60.000 umrlih

Velika Britanija prešla prag od 60.000 umrlih

Danas 03.12.2020
Velika Britanija koja je jedna od najviše pogođenih pandemijom korona virusa u Evropi, danas je prešla prag od 60.000 umrlih od tog virusa, saopštilo je Ministarstvo zdravlja. Danas su od korona virusa umrle 414 osobe tako da je ukupno od početka… »

Vesti dana »