Povezane vesti

Brnabić: Ponosna sam na svoju stranku

Brnabić: Ponosna sam na svoju stranku

Politika 04.12.2020
Premijerka Ana Brnabić istakla je danas da je ponosna na svoju stranku, jer SNS, za razliku od drugih, ne dozvoljava podelu među ljudima, medijima, a i zna da se izvini za svoje greške. Brnabić je, nakon otvaranja bolnice u Batajnici, upitana na koji… »
NVO i medijske organizacije osudile govor mržnje prema novinarima N1 i Nove S

NVO i medijske organizacije osudile govor mržnje prema novinarima N1 i Nove S

N1 Info 04.12.2020
Veliki broj organizacija civilnog društva i predstavnika medija oštro je osudio govor mržnje uperen prema televiziji N1 i Nova S od strane narodnih poslanika, na sednici Narodne skupštine Republike Srbije u sredu, 2. decembra. "Narodna poslanica… »
Parlament pretvoren u Pink Zadrugu na RTS-u

Parlament pretvoren u Pink Zadrugu na RTS-u

Danas 04.12.2020
Poslanici retorikom iz devedesetih napali glumca Dragana Bjelogrlića i medije U nedostatku predstavnika opozicije, poslanici vladajuće stranke u Skupštini Srbije počeli su da se svađaju sa zamišljenim protivnicima – umetnicima, glumcima i naravno… »
Brnabić o napadima poslanika SNS na medije: Pogrešili su, mladi su, naučiće

Brnabić o napadima poslanika SNS na medije: Pogrešili su, mladi su, naučiće

Slobodna Evropa 04.12.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je u petak (4. decembar) da smatra da su poslanici Srpske napredne stranke (SNS) pogrešili kada su targetirali medije tokom obraćanja u Skupštini Srbije i dodala je da su oni mladi i da će razgovarati s njima… »
Brnabić o vređanju novinara N1 i Nove S: Poslanici SNS pogrešili, nekorektno

Brnabić o vređanju novinara N1 i Nove S: Poslanici SNS pogrešili, nekorektno

N1 Info 04.12.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić je ocenila da su poslanici Srpske napredne stranke (SNS), koji su vređali novinare N1 i Nova S u Skupštini Srbije, pogrešili i dodala da se predsednik naprednjaka Aleksandar Vučić u četvrtak izvinio u ime… »
Gosti N1: Premijerkino objašnjenje igrokaz, autokrate se prepisuju međusobno

Gosti N1: Premijerkino objašnjenje igrokaz, autokrate se prepisuju međusobno

N1 Info 04.12.2020
Objašnjenje premijerke Srbije Ane Brnabić o "pogrešnom" ponašanju poslanika SNS na sednici parlamenta, kada su novinari N1 i Nova S proglašeni za "državne neprijatelje", novinar Vukašin Obradović naziva licemernim. "Očigledno da je reč o jednom… »
Ko je Biljana Pantić Pilja, poslanica SNS koja je oplela po nezavisnim televizijama

Ko je Biljana Pantić Pilja, poslanica SNS koja je oplela po nezavisnim televizijama

Danas 04.12.2020
Žal za Miloševićevim devedesetim Potvrdu izreke da se „Istorija prvi put događa kao tragedija, a drugi put kao farsa“ doživljavamo gotovo svaki put kada se okupe narodni poslanici u Narodnoj skupštini Republike Srbije u doba korone. Najnoviji… »
Premijerka Brnabić: Ponosna sam na svoju stranku, mi ulažemo u mlade koji su naša budućnost!

Premijerka Brnabić: Ponosna sam na svoju stranku, mi ulažemo u mlade koji su naša budućnost!

Srbija danas 04.12.2020
Premijerka Ana Brnabić istakla je da je ponosna na svoju stranku, jer SNS, za razliku od drugih, ne dozvoljava podelu među ljudima, medijima, a i zna da se izvini za svoje greške. Ana Brnabić je, nakon otvaranja bolnice u Batajnici, upitana na koji… »
Brnabić o napadima poslanika SNS na medije: Pogrešili su, mladi su, naučiće

Brnabić o napadima poslanika SNS na medije: Pogrešili su, mladi su, naučiće

Danas 04.12.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da smatra da su poslanici Srpske napredne stranke (SNS) pogrešili kada su targetirali medije tokom obraćanja u Skupštini Srbije i dodala je da su oni mladi i da će razgovarati s njima. Poslanica SNS… »
Brnabić o vređanju novinara: Vučić se izvinio, ponosna sam

Brnabić o vređanju novinara: Vučić se izvinio, ponosna sam

Nova 04.12.2020
Premijerka Ana Brnabić danas je izjavila posle otvaranja bolnice u Batajnici da se predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče izvinio zbog navoda poslanika koji su za TV N1 i Novu S rekli da su antisrpski mediji, domaći izdajnici, strani plaćenici… »

Vesti dana »