Povezane vesti

"Bio sam na korak do smrti, lauš me je bodrio": Irfan Mensur u bolnici vodio tešku borbu sa koronom, a amajliju koju je dobio…

"Bio sam na korak do smrti, lauš me je bodrio": Irfan Mensur u bolnici vodio tešku borbu sa koronom, a amajliju koju je dobio…

Blic 04.12.2020
Glumac Irfan Mensur (68) nedeljama se borio sa korona virusom, a kako kaže najveća podrška bio mu je kolega Žarko Laušević (60). Dva glumca su ležala u susednim apartmanima KBC Bežanijska kosa i svakodnevno su se viđala i bodrila. Irfan Mensur je… »
Bio sam blizu smrti, lauš i ja smo se bodrili: Irfanu je poklon koji je dobio od Žarka sada amajlija!

Bio sam blizu smrti, lauš i ja smo se bodrili: Irfanu je poklon koji je dobio od Žarka sada amajlija!

Mondo 04.12.2020
Glumci su zajedno bili u bolnici dok su se borili sa korona virusom. Glumci su zajedno bili u bolnici dok su se borili sa korona virusom. Glumački velikani Irfan Mensur (68) i Žarko Laušević (60) uspešno su se izborili sa korona virusom, zbog kojeg… »
Bio sam na korak do smrti, Lauš me je spasao! Irfan Mensur je 15 dana bio na kiseoniku, a onda mu je Žarko poklonio ovu…

Bio sam na korak do smrti, Lauš me je spasao! Irfan Mensur je 15 dana bio na kiseoniku, a onda mu je Žarko poklonio ovu…

Kurir 04.12.2020
Kada su me stavili na kiseonik, mislio sam da je to kraj. Lauš mi je na rastanku poklonio šolju za kafu sa nacrtanim smajlijem i to je sada moja amajlija, čuvaću je dok sam živ, priča Irfan Mensur za medije. Irfan Mensur (68) kaže da je jedva… »

Vesti dana »