Povezane vesti

Suzana Perić, nakon borbe sa koronom otkrila jezive detalje lečenja, ali priznala i na kojoj planini se oporavila

Suzana Perić, nakon borbe sa koronom otkrila jezive detalje lečenja, ali priznala i na kojoj planini se oporavila

Vesti online 04.12.2020
Naša najuspešnija modna kreatorka, Suzana Perić, nedavno je bila zaražena korona virusom, sa kojim se borila više od dve nedelje. U isto vreme, virusom se zarazila i njena ćerka Tifani (15). Suzana Perić je danas, gostujući u jutarnjem programu na… »
Vesna Čipčić o borbi sa koronom: Sama sam sebi davala injekcije, ali nisam dozvolila da padnem u depresiju!

Vesna Čipčić o borbi sa koronom: Sama sam sebi davala injekcije, ali nisam dozvolila da padnem u depresiju!

Mondo 04.12.2020
"Jako je važno pishičko stanje dok ste bolesni i kada saznate da imate koronu", poručila je. "Jako je važno pishičko stanje dok ste bolesni i kada saznate da imate koronu", poručila je. I glumica Vesna Čipčić je, zajedno sa ćerkom Anjom Alač… »
Milica Milša prošla kroz pakao zbog virusa, otkrila sve detalje lečenja supruga Žarka!

Milica Milša prošla kroz pakao zbog virusa, otkrila sve detalje lečenja supruga Žarka!

Vesti online 04.12.2020
Kada je saznala krajem novembra da je pozitivna na virus korona, kao i njen suprug Žarko Jokanović, junakinja serije „Igra sudbine“, Milica Milša, otišla je u izolaciju, a mesec dana trajala je njena borba za ozdravljenje. – Osećam se bolje… »
"Sama sebi sam davala injekcije,: nisam dozvolila da padnem u depresiju" Glumica Vesna Čipčić preležala koronu, pa…

"Sama sebi sam davala injekcije,: nisam dozvolila da padnem u depresiju" Glumica Vesna Čipčić preležala koronu, pa…

Blic 04.12.2020
Glumica Vesna Čipčić nedavno je bila zaražena korona virusom, a sada je ispričala kako je izgledala njena borba. Vesna je otkrila da je virusom bila zaražena i njena ćerka Anja Alač, takođe glumica. – Dobro sam, bolje je, mnogo bolje nego što… »

Vesti dana »