Povezane vesti

Hala 1 Novosadskog sajma spremna za potrebe privremene kovid bolnice

Hala 1 Novosadskog sajma spremna za potrebe privremene kovid bolnice

Moj Novi Sad 04.12.2020
Zajedničkim zalaganjem Grada Novog Sada, Ministarstva odbrane Republike Srbije, pripadnika Vojske Srbije, kao i brojnih volontera završena je adaptacija Hale 1 Novosadskog sajma. Ona je u roku od 24 časa pretvorena u privremenu bolnicu za pacijente sa… »
Hala na Sajmu spremna za potrebe privremene kovid bolnice

Hala na Sajmu spremna za potrebe privremene kovid bolnice

Dnevnik 04.12.2020
NOVI SAD: Zajedničkim zalaganjem Grada Novog Sada, Ministarstva odbrane Republike Srbije, pripadnika Vojske Srbije, kao i brojnih volontera završena je adaptacija Hale 1 Novosadskog sajma. Ona je u roku od 24 časa pretvorena u privremenu bolnicu za… »
Vučević najavio: Najkasnije do sutra privremena bolnica Sajam biće osposobljena za kovid bolesnike

Vučević najavio: Najkasnije do sutra privremena bolnica Sajam biće osposobljena za kovid bolesnike

Srbija danas 04.12.2020
Koncept Sajma neće raditi kako je to bilo letos, biće za srednje teške pacijente. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević potvrdio je da je noć u glavnom gradu Vojvodine bila izuzetno teška kada je reč o epidemiji korona virusa. - Imam osećaj da… »
Vučević: Dnevno po 1.300 pregleda, umorni i lekari i građani

Vučević: Dnevno po 1.300 pregleda, umorni i lekari i građani

Dnevnik 04.12.2020
Najkasnije do sutra biće spremna privremena kovid bolnica u hali Novosadskog sajma, u kojoj 50 vojnika i isto toliko volontera priprema 330 kreveta za srednje, lakše obolele pacijente, koji treba da budu pod nadzorom lekara, izjavio je gradonačelnik… »
Vučević: Sajam spreman možda već večeras, u gradu svaki dan od 400 do 500 novozaraženih

Vučević: Sajam spreman možda već večeras, u gradu svaki dan od 400 do 500 novozaraženih

RTV 04.12.2020
NOVI SAD - U Novom Sadu i dalje je teška epidemiološka situacija, svakog dana je od 400 do preko 500 novozaraženih, izjavio je gradonačelnik Miloš Vučević, dodajući da će privremena bolnica na Novosadskom sajmu biti spremna večeras, najkasnije… »
VUČEVIĆ: Privremena kovid bolnica na Novosadskom sajmu biće spremna najkasnije do sutra ujutru

VUČEVIĆ: Privremena kovid bolnica na Novosadskom sajmu biće spremna najkasnije do sutra ujutru

Moj Novi Sad 04.12.2020
Epidemiološka situacija u Novom Sadu i dalje je teška, svakog dana seregistruje od 400 do preko 500 novozaraženih, izjavio je gradonačelnik Miloš Vučević, dodajući da će privremena bolnica na Novosadskom sajmu biti spremna već večeras… »
Vučević: Do sutra sprema privremena bolnica Sajam, Crni petak nam dolazi na naplatu! Iza naš jako teška noć!

Vučević: Do sutra sprema privremena bolnica Sajam, Crni petak nam dolazi na naplatu! Iza naš jako teška noć!

Kurir 04.12.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević potvrdio je da je noć u glavnom gradu Vojvodine bila izuzetno teška kada je reč o epidemiji korona virusa. Imam osećaj da stalno ponavjam jedne te iste rečenice, ali nažalost tako je I ne mogu da kažem… »

Vesti dana »