Povezane vesti

Milan Borjan, dan posle - Koliko će još ostati u Zvezdi?

Milan Borjan, dan posle - Koliko će još ostati u Zvezdi?

Sportske.net 04.12.2020
I sinoć protiv Hofenhajma je bio sjajan, evropska Zvezda se bez njega ne može zamisliti. Crvena zvezda je kolo pre kraja takmičenja u Ligi Evrope obezbedila plasman u nokaut fazu koja će početi sredinom februara, a za deset dana saznaćemo i ko će… »
Zvezda obara rekorde, ali se zna ko je najbolji na Balkanu: Dva tima daleko ispred crveno-belih, Partizan tek osmi!

Zvezda obara rekorde, ali se zna ko je najbolji na Balkanu: Dva tima daleko ispred crveno-belih, Partizan tek osmi!

Mondo 04.12.2020
Crvena zvezda i Partizan su u deset najboljih ekipa Balkana. Crvena zvezda i Partizan su u deset najboljih ekipa Balkana. Crvena zvezda je remijem u meču sa Hofenhajmom u Beogradu osigurala evropsko proleće, ali i još mnogo toga. Sa 10 bodova u grupi… »
Mezimac delija se nudi: Vratio bih se u Zvezdu, ne znam da li klub želi mene!

Mezimac delija se nudi: Vratio bih se u Zvezdu, ne znam da li klub želi mene!

Večernje novosti 04.12.2020
CRVENA zvezda je sinoćnjim remijem bez bodova protiv Hofenhajma na stadionu "Rajko Mitić" obezbedila proleće u Ligi Evrope, odnosno drugo mesto u grupi "L" odmah iza Nemaca, a ispred češkog Slovana iz Libereca i belgijskog Genta. Poslednji put kada… »
Jasno i kada igra Zvezda u šesnaestini finala!

Jasno i kada igra Zvezda u šesnaestini finala!

Sportske.net 04.12.2020
Crvena zvezda je obezbedila novo evropsko proleće, a poznato je i kada će igrati na stadionu "Rajko Mitić" u šesnaestini finala. Vreme je da se otkriju i datumi kada će Crvena zvezda igrati svoje mečeve šesnaestine finala Lige Evrope. Zvezda grupnu… »
Zvezda zaradila upola manje nego u ligi šampiona: Pobede, radost, proleće u Evropi, ali "lova" je slabija! (anketa)

Zvezda zaradila upola manje nego u ligi šampiona: Pobede, radost, proleće u Evropi, ali "lova" je slabija! (anketa)

Mondo 04.12.2020
Sa jedne strane stoji veliki novac i mala šansa da se ostvari povoljan rezultat, a sa druge manja zarada i prilika da se pobeđuje... Šta birate? Sa jedne strane stoji veliki novac i mala šansa da se ostvari povoljan rezultat, a sa druge manja zarada i… »
Zvezda je krvarila kao tim: Počelo je vatrometom, a falili su samo navijači!

Zvezda je krvarila kao tim: Počelo je vatrometom, a falili su samo navijači!

Mondo 04.12.2020
Desni bek srpskog šampiona prezadovoljan urađenim poslom ističe da se osetilo prisustvo publike. Desni bek srpskog šampiona prezadovoljan urađenim poslom ističe da se osetilo prisustvo publike. Počelo je vatrometom iza južne tribine stadiona Rajko… »
Milunović: Ispunili smo zacrtani cilj, ovo je uspeh iz svlačionice

Milunović: Ispunili smo zacrtani cilj, ovo je uspeh iz svlačionice

Večernje novosti 03.12.2020
FUDBALERI Crvene zvezde plasirali su se u nokaut fazu Lige Evrope, pošto su remizirali sa Hofenhajmom 0:0. Još jednu dobru utakmicu odigrao je štoper crveno-belih Nemanja Milunović. Jedan od junaka pobede šampiona Srbije u Belgiji ističe da je ekipa… »

Vesti dana »