Povezane vesti

Miha pokreće istragu u Bolonji: Kad otkrijem ko priča novinarima...

Miha pokreće istragu u Bolonji: Kad otkrijem ko priča novinarima...

Mozzart sport 04.12.2020
„Neće se dobro provesti“, kaže srpski trener. Uhvatila je Bolonja dve pobede, pomerila se ka lepšem delu sredine tabele Serije A, ali mira u klubu ipak nema. Galamu je podigao Siniša Mihajlović, koji tvrdi da neko od igrača otkriva novinarima… »
Mihajlović zapretio "krtici" u Bolonji: "Zalepiću ga za zid, neće mi više igrati"!

Mihajlović zapretio "krtici" u Bolonji: "Zalepiću ga za zid, neće mi više igrati"!

Sportske.net 04.12.2020
Trener Bolonje "buknuo" na konferenciji za novinare. Trener Bolonje Siniša Mihajlović požalio se italijanskim novinarima da u timu ima problem sa "krticom", odnosno sa fudbalerom koji odaje povereljive informacije u štampu. Bolonja u subotu uveče… »
Mihajlović javno obećao da će "obesiti o zid" svog igrača: Italija je u šoku, a poznat je i razlog!

Mihajlović javno obećao da će "obesiti o zid" svog igrača: Italija je u šoku, a poznat je i razlog!

Mondo 04.12.2020
Srpski stručnjak neće više to da trpi. Srpski stručnjak neće više to da trpi. Bolonja je u seriji od dve pobede i nalazi se u sredini tabele Serije A, a tim Siniše Mihajlovića će za vikend biti pred velikim zadatkom. Moraće da igraju sa Interom… »
Mihajlović besan kao nikad: Obesiću cinkaroša čim ga nađem

Mihajlović besan kao nikad: Obesiću cinkaroša čim ga nađem

Nova 04.12.2020
Trener Bolonje Siniša Mihajlović bio je ljut na konferenciji za štampu uoči utakmice protiv Intera jer sumnja da neko iz kluba odaje informacije novinarima. Mihajlović, koji je poznat kao neko bez dalek na jeziku, prokomentarisao je činjenicu da… »
Neko me špijunira, otkriću ko je! Siniša Mihajlović izneo šokantne informacije: "Kada saznam, neće mu biti smešno"

Neko me špijunira, otkriću ko je! Siniša Mihajlović izneo šokantne informacije: "Kada saznam, neće mu biti smešno"

Sportal blic 04.12.2020
Srpski trener poslao je jasnu i neočekivanu poruku pred utakmicu koju će njegov tim igrati protiv kluba čiji je dres nosio - Intera. U subotu od 20.45 Bolonju očekuje prilično težak susret 10. kola Serije A protiv "neroazura". Mihajlović je… »

Vesti dana »