Povezane vesti
Gde Srbi mogu da putuju uprkos koroni? Neke zemlje traže test, druge samoizolaciju, a pojedine širom otvaraju vrata
Mondo 04.12.2020
Na spisku su i egzotične zemlje. Na spisku su i egzotične zemlje Građani Srbije pod specifičnim uslovima mogu da putuju u određene zemlje. Sve više država zatvara svoje granice, ali u neke od njih još uvek možemo da putujemo. Ipak, i za njih… »
Evo u koje zemlje i pod kojim uslovima mogu da uđu državljani Srbije
Moj Novi Sad 04.12.2020
Zbog pandemije korona virusa, sve više država zatvara svoje granice. Radio B92 saznaje gde još možemo da putujemo, ali i kakve nas mere čekaju na granicama. Vlada Hrvatske donela je novu epidemiološku meru, kojom se ograničava prelazak granice… »
Vesti dana »

Snimak Novog Beograda iz drona dok se sliva masa ljudi ka centru: Traktori, trobojke i pune ulice VIDEO
Nova pre 9 satijoš 9 povezanih

Očajnom ocu iz kočana stigle strašne vesti Od jutra tragao za ćerkom koja je bila u diskoteci, saopštili mu da je mrtva:Ovo je Lepa koja nije uspela da se spasi
Kurir pre 48 minutajoš 233 povezane

Odata počast poginulima u Novom Sadu, Jagodinci i Kragujevčani dočekali studente i maturante
RTS pre 36 minutajoš 71 povezana