Povezane vesti

Boris Tadić objavio na Tviteru da je pozitivan na korona virus

Boris Tadić objavio na Tviteru da je pozitivan na korona virus

Danas 05.12.2020
Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić objavio je na društvenim mrežama da je pozitivan na korona virus. „Večeras sam dobio rezultate testa koji pokazuju da sam pozitivan na korona virus. I ovim putem o tome obaveštavam sve sa kojima sam… »
Boris Tadić pozitivan na korona virus

Boris Tadić pozitivan na korona virus

Prva 05.12.2020
Predsednik Socijaldemokratske stranke i bivši prdsednik Srbije Boris Tadić pozitivan je na korona virus. Vest o svom zdravstvenom stanju objavio je na Tviteru. "Večeras sam dobio rezultate testa koji pokazuju da sam pozitivan na korona virus. I ovim… »
Boris Tadić pozitivan na korona virus

Boris Tadić pozitivan na korona virus

Slobodna Evropa 05.12.2020
Boris Tadić, lider Socijaldemokratske stranke i bivši predsednik Srbije objavio je da je pozitivan na korona virus. Pratite BLOG UŽIVO o korona virusu "I ovim putem o tome obaveštavam sve sa kojima sam bio u posrednom ili neposrednom kontaktu"… »
Boris Tadić objavio da je pozitivan na koronavirus: „Čuvajte sebe i druge”

Boris Tadić objavio da je pozitivan na koronavirus: „Čuvajte sebe i druge”

Glas Zapadne Srbije 05.12.2020
Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić objavio je na Tviteru da je pozitivan na koronavirus. „Večeras sam dobio rezultate testa koji pokazuju da sam pozitivan na koronavirus. I ovim putem o tome obaveštavam sve sa kojima sam bio u… »
Boris Tadić pozitivan na virus korona: Uputio poruku svima sa kojima je bio u kontaktu

Boris Tadić pozitivan na virus korona: Uputio poruku svima sa kojima je bio u kontaktu

Pravda 05.12.2020
Bivši predsednik Srbije i predsednik opozicione Socijaldemokratske stranke Boris Tadić pozitivan je na virus korona. Tadić je to objavio na Tviteru, a sve sa kojima je bio u kontaktu pozvao je da preduzmu potrebne korake. On je pozvao i na poštovanje… »
Boris Tadić pozitivan na koronavirus

Boris Tadić pozitivan na koronavirus

Nova 05.12.2020
Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić, pozitivan je na koronavirus. “Večeras sam dobio rezultate testa koji pokazuju da sam pozitivan na korona virus. I ovim putem o tome obaveštavam sve sa kojima sam bio u posrednom ili neposrednom… »
Boris Tadić zaražen korona virusom

Boris Tadić zaražen korona virusom

Srbija danas 05.12.2020
Bivši predsednik Srbije potvrdio je ovu vest putem svog Tvitera. Boris Tadić je napisao kako je dobio test sa pozitivnim rezultatom. Večeras sam dobio rezultate testa koji pokazuju da sam pozitivan na korona virus. I ovim putem o tome obaveštavam sve… »

Vesti dana »