Povezane vesti

Ljudi, nisam ja luda: Tanja Savić nakon priča da se pomirila sa mužem tvrdi da je sve izmišljotina!

Ljudi, nisam ja luda: Tanja Savić nakon priča da se pomirila sa mužem tvrdi da je sve izmišljotina!

Mondo 05.12.2020
"Ne opraštam ljudima. Umorna sam malo od svega i iscrpljena, ali ne dam se", poručila je u obraćanju. "Ne opraštam ljudima. Umorna sam malo od svega i iscrpljena, ali ne dam se", poručila je u obraćanju. Nakon što je domaćim medijima odjeknula… »
Ljudi, mi se volimo, to je bio naš dogovor! Muž Tanje Savić nakon pomirenja tvrdi da je sve bila prevara: Izneo šok detalje

Ljudi, mi se volimo, to je bio naš dogovor! Muž Tanje Savić nakon pomirenja tvrdi da je sve bila prevara: Izneo šok detalje

Kurir 05.12.2020
Tanja Savić poslednjih osam meseci javno je tvrdila da je njen suprug Dušan Jovančević odveo njihove sinove u Australiju bez njenog znanja, a sada se pomirila sa njim. Sada se oglasio i Dušan, te je naveo da se njih dvoje zapravo nikada nisu ni… »
Šok na društvenim mrežama! Srbija bruji o pomirenju Tanje Savić i Dušana Jovančevića - ona sad sve demantovala?!

Šok na društvenim mrežama! Srbija bruji o pomirenju Tanje Savić i Dušana Jovančevića - ona sad sve demantovala?!

Mondo 05.12.2020
Pakao se nastavlja? Pakao se nastavlja? U Srbiji je kao bomba odjeknula vest da se Tanja Savić, posle osam meseci žestoke borbe za sinove koje je njen suprug odveo u Australiju, pomirila s Dušanom Jovančevićem. Domaća štampa je prenela prvo Tanjinu… »
Tanja Savić reagovala nakon priče da se pomirila s mužem!

Tanja Savić reagovala nakon priče da se pomirila s mužem!

Svet plus 05.12.2020
Tanja Savić reagovala nakon priče da se pomirila s mužem! U brojnim medijima pojavila se informacija da je pevačica navodno "zakopala ratne sekire" Dušanom Jovančevićem. Prema toj priči, ona je navodno izjavila da se pomirila sa svojim mužem i to… »
Muž tanje Savić se oglasio nakon pomirenja: "Nemam objašnjenje... govori mi da me voli" Otkrio i kada pevačica ide kod njih…

Muž tanje Savić se oglasio nakon pomirenja: "Nemam objašnjenje... govori mi da me voli" Otkrio i kada pevačica ide kod njih…

Blic 05.12.2020
Pevačica Tanja Savić juče je potvrdila za medije da se pomirila sa suprugom Dušanom Jovančevićem, zbog koga je kako je sama isticala prolazila kroz pakao jer je u aprilu odveo njihove sinove u Australiju bez njenog znanja i odobrenja, a sada se… »

Vesti dana »