Povezane vesti

"Ja držim svoju reč!": Medojević podnosi ostavku na poslaničko mesto?

"Ja držim svoju reč!": Medojević podnosi ostavku na poslaničko mesto?

Pravda 05.12.2020
Lider crnogorskog Pokreta za promene Nebojša Medojević najavio je danas da će podneti ostavku na poslaničku funkciju. Medojević je kazao da će, u dogovoru sa poslaničkim klubom Pokret za promene, ostavku podneti nakon završetka rasprave o… »
Prvog dana nove vlade u Crnoj Gori Medojević najavio ostavku

Prvog dana nove vlade u Crnoj Gori Medojević najavio ostavku

RTV 05.12.2020
PODGORICA - Predsednik Pokrata za promene Nebojša Medojević najavio je danas da će podneti ostavku na poslaničku funkciju nakon parlamentarne rasprave o budžetu. "Kao što sam i rekao više puta podneću ostavku na poslaničku funkciju. U dogovoru sa… »
Medojević: Podnosim ostavku na mesto poslanika

Medojević: Podnosim ostavku na mesto poslanika

Sputnik 05.12.2020
Lider Pokreta za promene Nebojša Medojević saopštio je da će podneti ostavku na poslaničku funkciju. Medojević je kazao da će, u dogovoru sa poslaničkim klubom PzP-a, ostavku podneti nakon završetka rasprave o budžetu, gde, kako je kazao, treba… »
Medojević najavio ostavku: Vladu formirala globalna duboka država preko Vijesti

Medojević najavio ostavku: Vladu formirala globalna duboka država preko Vijesti

N1 Info 05.12.2020
Predsednik Pokreta za promjene (PzP) Nebojša Medojević najavio da će podneti ostavku na funkciju poslanika u crnogorskoj skupštini posle rasprave u parlamentu o budžetu. “U dogovoru sa poslanickim klubom PzP-a ostavku ću podneti nakon završetka… »
Medojević podnosi ostavku na poslaničko mesto: Lider PzP će sačekati završetak rasprave o budžetu - Ja držim svoju reč!

Medojević podnosi ostavku na poslaničko mesto: Lider PzP će sačekati završetak rasprave o budžetu - Ja držim svoju reč!

Večernje novosti 05.12.2020
LIDER crnogorskog Pokreta za promene Nebojša Medojević najavio je danas da će podneti ostavku na poslaničku funkciju. Medojević je kazao da će, u dogovoru sa poslaničkim klubom Pokret za promene, ostavku podneti nakon završetka rasprave o… »
Medojević: Podnosim ostavku na mesto poslanika

Medojević: Podnosim ostavku na mesto poslanika

Alo 05.12.2020
Ostavku će podneti nakon završetka rasprave o budžetu. Lider crnogorskog Pokreta za promene najavio je danas da će podneti ostavku na poslaničku funkciju. Medojević je, kako pišu Vijesti, kazao da će, u dogovoru sa poslaničkim klubom Pokret za… »
Medojević podnosi ostavku na poslaničko mesto: Lider pzp će sačekati završetak rasprave o budžetu!

Medojević podnosi ostavku na poslaničko mesto: Lider pzp će sačekati završetak rasprave o budžetu!

Kurir 05.12.2020
Lider crnogorskog Pokreta za promene Nebojša Medojević najavio je danas da će podneti ostavku na poslaničku funkciju. Medojević je, kako pišu Vijesti, kazao da će, u dogovoru sa poslaničkim klubom Pokret za promene, ostavku podneti nakon… »

Vesti dana »