Povezane vesti

Lazetić o dešavanjima u vojvodini: Gradonačelnik je uvek bio tu, odrekao sam se svih plata i premija

Lazetić o dešavanjima u vojvodini: Gradonačelnik je uvek bio tu, odrekao sam se svih plata i premija

Mondo 05.12.2020
Doskorašnji sportski direktor kluba govorio o svom boravku u Voši, rastanku sa klubom i o velikoj podršci grada i gradonačelnika Miloša Vučevića. Doskorašnji sportski direktor kluba govorio o svom boravku u Voši, rastanku sa klubom i o velikoj… »
Nikola Lazetić prvi put o razlozima zašto je otišao iz Vojvodine: Oprostio sam dug od 133.000 evra

Nikola Lazetić prvi put o razlozima zašto je otišao iz Vojvodine: Oprostio sam dug od 133.000 evra

Večernje novosti 05.12.2020
NIKOLA Lazetić, bivši sportski direktor Vojvodine, ističe da je u njegovo vreme klub bio stabilan i da će mu sada pomoći tako što će se odreći 133.000 evra koje su mu Novosađani ostali dužni. - Prvo da kažem da se do sada nikada nisam… »
Lazetić pružio podršku gradonačelniku Novog Sada

Lazetić pružio podršku gradonačelniku Novog Sada

RTV 05.12.2020
NOVI SAD - Fudbalski reprezentativac Nikola Lazetić osvrnuo se na nedavna dešavanja u FK Vojvodina, koja nemaju veze sa sportom. On je, kao bivši fudbaler, a potom i sportski direktor Vojvodine istakao da je taj klub stao na noge nakon podrške… »
Lazetić dao podršku gradonačelniku Novog Sada

Lazetić dao podršku gradonačelniku Novog Sada

Dnevnik 05.12.2020
Fudbalski reprezentativac Nikola Lazetić osvrnuo se na nedavna dešavanja u FK Vojvodina, koja nemaju veze sa sportom. On je, kao bivši fudbaler, a potom i sportski direktor Vojvodine istakao da je taj klub stao na noge nakon podrške gradonačelnika… »

Vesti dana »