Povezane vesti

Kafići pod ključem, bašte krcate: Šok slike iz Beograda: Pogledajte kako su danas izgledala poznata gradska šetališta…

Kafići pod ključem, bašte krcate: Šok slike iz Beograda: Pogledajte kako su danas izgledala poznata gradska šetališta…

Blic 05.12.2020
Prolećne temperature u decembru izmamile su, uprkos novim oštrim merama, Beograđane napolje, a deo njih i pravac u bašte zatvorenih kafića. Tako su bašte pojedinih lokala u centru grada, iako su svi ugostiteljski objekti zatvoreni tokom vikenda kao… »
Kafići zatvoreni, ali i krcati: Šokantne slike iz Beograda - pogledajte kako je danas izgledao centar grada! (foto)

Kafići zatvoreni, ali i krcati: Šokantne slike iz Beograda - pogledajte kako je danas izgledao centar grada! (foto)

Večernje novosti 05.12.2020
SUNČAN decembarski dan izmamio je veliki broj Beograđana na prestoničke ulice, a mnogi su odlučili da sednu u neki od kafića, iako su oni zatvoreni! Iako kafići zbog novih mera ne rade od petka u 17 sati do ponedeljka u pet ujutru, izgleda to nije… »
Šok-slike iz Beograda, kafići ne rade ali nema veze! Mi smo ipak seli: Neki jednostavno ne haju, misle korona neće mene…

Šok-slike iz Beograda, kafići ne rade ali nema veze! Mi smo ipak seli: Neki jednostavno ne haju, misle korona neće mene…

Kurir 05.12.2020
BEOGRAD - Sunčan i topliji decembarski dan u odnosu na prethodne izmamio je mnoge Beograđane u šetnju i na ulice. Mnogi su međutim rešili da posede na inventaru kafića koji zbog novih mera ne rade od petkau 17 sati do ponedeljka u 5 ujutru… »

Vesti dana »